Terörle Mücadele Operasyonları ikon

Terörle Mücadele Operasyonları APK

v1.0.40

Terörle Mücadele Operasyonları Açıklama

Terörle Mücadele Operasyonları, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz FPS tabanlı geliştirilmiş bir nişancı oyunudur.


Birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarını sevenler için Terörle Mücadele Operasyonları geniş içeriğiyle tavsiye edebileceğimiz bir oyun. Onlarca bölümün yer aldığı bu oyunda komando asker karakterini kontrol ediyor ve size verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Görevleriniz arasında rehine kurtarma, şehir sükunetini sağlama ve insanları tehdit eden terörist grupları yok etmek var. Silahlarınızı kuşanın ve kanun suçlusu gruplara karşı harekata katılın.


Terörle Mücadele Operasyonları'nda 8 farklı harita var. Ayrıca tabanca, tüfek, makineli tüfek ve daha birçok farklı türde 20'den fazla silah modeli yer alıyor. FPS tabanlı oynayacağınız oyunda silahı kontrol etmek oldukça basit. Ekrandaki düğmeleri kullanarak kolayca nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz. Hedefi yok etmeyi başardığınızda sonraki ve zorlu bölüme geçebilirsiniz.


Gun Fire Studio tarafından geliştirilen Terörle Mücadele Operasyonları ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Boş zamanları değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, bu oyun kesinlikle listenizde olmalı. Terörle Mücadele Operasyonları APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

Terörle Mücadele Operasyonları ekran görüntüleri Terörle Mücadele Operasyonları ekran görüntüleri Terörle Mücadele Operasyonları ekran görüntüleri Terörle Mücadele Operasyonları ekran görüntüleri Terörle Mücadele Operasyonları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.40

GeliştiriciGun Fire Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi11.01.2023 - 21:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 56.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11253

GÜVENLİKİndireceğiniz Terörle Mücadele Operasyonları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.csops.shootinggame

APK imzası: 24a4186b9b5805d708202a17caef3ca75f2a0ec7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder