Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ikon

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera APK

v1.52.6

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera oyunuyla Disney karakterlerinin macerasına ortak olun.

 

Android masa oyunları arasında yer alan oyunda Disney karakterleriyle birlikte eğlenceli bir maceraya çıkıyorsunuz. Ancak bu macera genellikle şans üzerinden ilerliyor, oynanışı ise oldukça basit: Masa üzerine atacağınız zarların sayısı kadar masa üzerinde ilerliyor ve geldiğiniz blok içerisinde yer alan macera görevini yerine getiriyorsunuz. Oyunun bu yapısı Paramanya'ya çok benziyor diyebiliriz. Aradaki en önemli fark ise karakterlerin hepsinin Disney'in çizgi filmlerinde kullandığı karakterlerden oluşması.

 

Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla veya dünyanın herhangi bir yerindeki oyunculara karşı gerçek zamanlı da oynayabilirsiniz. Netmarble ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ekran görüntüleri Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ekran görüntüleri Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ekran görüntüleri Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ekran görüntüleri Disney Sihirli Dünya: Tılsımlı Macera ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder