Dancing Road: Colour Ball Run! ikon

Dancing Road: Colour Ball Run! APK

v1.6.6

Dancing Road: Colour Ball Run!, oynaması keyifli ve eğlenceli olan başarılı bir top sürme oyunudur.


Oyunun kurgusu çok basit: ince bir platform üzerinde yuvarlanan topu eğlenceli müzikler eşliğinde kontrol ediyorsunuz. Platform üzerinde birçok renkten oluşan engeller var; bunları geçmek için topunuzla aynı renkte olanları vurmanız gerek. Parmağınızı hafifçe kaydırarak topun yönünü belirlemeniz yeterli oluyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta arkaplanda çalan müziğin hızına göre topun yuvarlanma hızı da artıyor veya düşüyor. Bu da topu kontrol etmeyi zorlaştırsa da oldukça eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.


AMANOTES ekibinin geliştirdiği Dancing Road oyunu tamamen ücretsiz. Oynamak için basit ve eğlenceli oyunlar arıyorsanız gayet iyi bir alternatif olacaktır. Dancing Road: Colour Ball Run! APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dancing Road: Colour Ball Run! ekran görüntüleri Dancing Road: Colour Ball Run! ekran görüntüleri Dancing Road: Colour Ball Run! ekran görüntüleri Dancing Road: Colour Ball Run! ekran görüntüleri Dancing Road: Colour Ball Run! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dancing Road APK son sürüm güncellemesinde oyundaki bug'lar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder