Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ikon

Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 APK

v2.2.2

Piano Solo oyunu ile parmak yeneklerinizi gösterin.

 

Müzik eşliğinde piyano düğmelerine basarak ilerlediğiniz oyun aslında Piano Tiles serisinin dördüncüsü. Oyunun kurgusu ve oynaması çok basit, ancak ileri seviyelerde müziğin ritmine göre hızlandığı için biraz ustalık istiyor. Önceki seride olduğu gibi Piano Solo'da da ekranda görünen siyah piyano tuşlarına basarak müziğe eşlik ediyorsunuz. Siyah tuşların yanına ara sıra beyaz tuşlar da ekleniyor, bir tür tuzak olan bu beyaz tuşlara basmamaya dikkat etmeniz lazım.

 

Piano Solo hem tek başınıza hem de milyonlarca gerçek oyuncuya karşı oynayabileceğiniz modlara sahip. Özellikle turnuva modu en çok tercih edilen ve en heyecanlı mod olarak öne çıkıyor. Parmaklarınızın refleksine güveniyorsanız Piano Solo'yu kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Piano Solo APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek oyunu kurup oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ekran görüntüleri Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ekran görüntüleri Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ekran görüntüleri Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ekran görüntüleri Piano Solo - Classical Magic Game White Tiles 4 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder