SUPER PADS - Become a DJ ikon

SUPER PADS - Become a DJ APK

v2.7.1

SUPER PADS, DJ'lik yaparak kendi müziklerinizi oluşturduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Android'in popüler DJ oyunlarından birisi olan Super Pads'te DJ kabini ekrana yerleşen çeşitli renk düğmelerinden oluşuyor. Kabindeki, daha doğrusu ekrandaki her renk düğmesi ayrı bir sesi temsil ediyor. Bulunduğunuz ortamın atmosferine uygun veya canınızın istediği bir şekilde düğmelere dokunarak eğlenceli müzikler oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, oyunda eşlik edebileceğiniz hazır müzik kitleri de var. Belirleyeceğiniz müzik çalarken DJ dokunuşlarınızla müziğe eşlik edebilirsiniz.

 

Bu tür müzik oyunlarında en önemli etken hassas dokunma fiziği ve sesin kalitesi oluyor. SUPER PADS - Become a DJ oyunu hem dokunma hassasığı bakımından hem de müzik sesinin kalitesi bakımından gayet başarılı. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza eğlenceli müzik oluşturacağınız DJ oyununu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

SUPER PADS - Become a DJ ekran görüntüleri SUPER PADS - Become a DJ ekran görüntüleri SUPER PADS - Become a DJ ekran görüntüleri SUPER PADS - Become a DJ ekran görüntüleri SUPER PADS - Become a DJ ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder