Just Dance Now ikon

Just Dance Now APK

v5.6.0

Just Dance Now Açıklama

Just Dance Now, müzik ve kareografinin bir araya geldiği eğlenceli bir Android oyunu.


Bu oyun bildiğimiz Android oyunlarından çok farklı. Görev yok, strateji yok, atlama-koşma yok. Sadece dans etmek var. Evet, Just Dance Now müzik eşliğinde dans ederek kareografiyi tamamladığınız bir dans etme oyunu. İçerisinde binlerce hareketli şarkı ve dans figürünün olduğu Just Dance Now'da tek yapmanız gereken müziği seçmek ve dans etmek.


Just Dance Now nasıl oynanır? Oynaması gayet basit. Öncelikle Just Dance Now APK dosyasını telefonunuza indirip kurun. Oyunu açtığınızda karşınıza kurulum için bir oda numarası gelecek. Bu oda numarasını bilgisayar veya televizyondan https://www.justdancenow.com adresinde üst kısımdaki oda bölümüne girdiğinizde artık oynamaya hazırsınız demektir. Bu aşamadan sonra telefonunuz bir denetleyici gibi dans figürlerinizi takip edecek ve kareografinizi tamamlayacak. Oyunda dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var: Birincisi, bilgisayardaki hareketleri eksiksiz yapmaya çalışmak, ikincisi dans ederken telefonunuzu sağ elinizde tutmak.


Ubisoft ekibinin geliştirdiği ve milyonlarca kişinin dans ederek katıldığı Just Dance Now ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Just Dance Now APK dosyasını indirerek dans etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Just Dance Now APK son sürüm güncellemesinde birçok yeni şarkı eklenmiş.

Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.6.0

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.04.2020 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme120

Dosya boyutu 59.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10318

GÜVENLİKİndireceğiniz Just Dance Now APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ubisoft.dance.JustDance

APK imzası: e3d6da236ed1df2c0d46476c7e90f2007a9a411e

Just Dance Now eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Just Dance Now versiyonları:
  • 1. Just Dance Now v4.5.0
  • 2. Just Dance Now v3.5.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder