Just Dance Now ikon

Just Dance Now APK

v4.5.0

Just Dance Now, müzik ve kareografinin bir araya geldiği eğlenceli bir Android oyunu.


Bu oyun bildiğimiz Android oyunlarından çok farklı. Görev yok, strateji yok, atlama-koşma yok. Sadece dans etmek var. Evet, Just Dance Now müzik eşliğinde dans ederek kareografiyi tamamladığınız bir dans etme oyunu. İçerisinde binlerce hareketli şarkı ve dans figürünün olduğu Just Dance Now'da tek yapmanız gereken müziği seçmek ve dans etmek.


Just Dance Now nasıl oynanır? Oynaması gayet basit. Öncelikle Just Dance Now APK dosyasını telefonunuza indirip kurun. Oyunu açtığınızda karşınıza kurulum için bir oda numarası gelecek. Bu oda numarasını bilgisayar veya televizyondan https://www.justdancenow.com adresinde üst kısımdaki oda bölümüne girdiğinizde artık oynamaya hazırsınız demektir. Bu aşamadan sonra telefonunuz bir denetleyici gibi dans figürlerinizi takip edecek ve kareografinizi tamamlayacak. Oyunda dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var: Birincisi, bilgisayardaki hareketleri eksiksiz yapmaya çalışmak, ikincisi dans ederken telefonunuzu sağ elinizde tutmak.


Ubisoft ekibinin geliştirdiği ve milyonlarca kişinin dans ederek katıldığı Just Dance Now ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Just Dance Now APK dosyasını indirerek dans etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar.

Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri Just Dance Now ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Just Dance Now APK son sürüm ile 2021 yılının popüler şarkıları eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder