Music Racer ikon

Music Racer APK

v76

Music Racer Açıklama

Music Racer APK oyunu ile yarışlar müzikle buluşuyor.


Android yarış oyunları arasında yer alan Music Racer oyunu ile müzikli yarış keyfi sizi bekliyor. Oyun, bildiğimiz yarış oyunlarından oldukça farklı bir kurguya sahip. Çünkü, yarış ritmi ve hızı cihazınızdaki müziklere göre değişiyor. Yani aslında oyunu oynayabilmek için telefonunuzdaki müzikleri kullanmanız gerekiyor. Türü ya da içeriği fark etmiyor, Music Racer oyunu müziği çalarken size arabayı hızlı bir şekilde sürmek düşüyor.


Music Racer'ın yarış pistleri neon ışıklarıyla modellenmiş. Işıklı yollarda ilerlerken yoldaki nesneleri toplamanız ve engellerden kaçınmanız gerek. Müzik bitmeden en uzun mesafeye gitmeyi başarırsanız oyundan kazanacağınız puan ödülü artıyor. Bu sayede de yeni araçların kilidini açabiliyorsunuz. Music Racer APK dosyasını indirerek sıradışı yarışın keyfini çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Music Racer ekran görüntüleri Music Racer ekran görüntüleri Music Racer ekran görüntüleri Music Racer ekran görüntüleri Music Racer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv76

GeliştiriciAbstractArt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi19.04.2021 - 19:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme38

Dosya boyutu 84.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10835

GÜVENLİKİndireceğiniz Music Racer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.abstractart.music_racer

APK imzası: e2688dc4d566f5516e9a0ea14e4371063ac0be05

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder