My Singing Monsters ikon

My Singing Monsters APK

v2.3.3

My Singing Monsters Açıklama

My Singing Monsters, sevimli canavarların müzikli eğlencesini konu alan bir Android oyunudur.


Android müzik oyunları arasında yer alan My Singing Monsters'da, evcil sevimli canavarlar yetiştirerek onlarla birlikte müzik eşliğinde görevleri tamamlıyorsunuz. Oyun ıssız bir ada üzerinde canavarları beslemenizle başlıyor. Bu ada tamamen size ait ve canavarlarınızla birlikte istediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz.


Oyunun öne çıkan özelliği ise şarkı söyleyen canavarlar. Hepsi evcil ve oldukça sevimli olan canavarların müzik çalıp şarkı söyleyebilmeleri için sizin desteğinize ihtiyaçları var. Yaşadıkları ada üzerinde sürpriz görevleri tamamlayarak bu desteği sağlayabilir ve eğlenceli müzikal oyunu tamamlayabilirsiniz.


Android için geliştirilen My Singing Monsters oyunu tamamen ücretsiz. My Singing Monsters APK kurulum dosyasını hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

My Singing Monsters ekran görüntüleri My Singing Monsters ekran görüntüleri My Singing Monsters ekran görüntüleri My Singing Monsters ekran görüntüleri My Singing Monsters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.3

GeliştiriciBig Blue Bubble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi31.10.2019 - 16:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 94.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9941

GÜVENLİKİndireceğiniz My Singing Monsters APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bigbluebubble.singingmonsters.full

APK imzası: 0b2ba2a2e1497062d7abeb198e603c71c5683ecb

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder