Magic Tiles 3 ikon

Magic Tiles 3

v4.0.9

Magic Tiles 3 ekranda beliren butonlara dokunarak müziğin ritmini yakalamaya çalıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Android'in en iyi piyano oyunlarından birisi olan Magic Tiles 3''ün oynanışı oldukça basit. Piyano ritmini yakalamak için sadece ekrandaki siyah butonlara basarak ilerliyorsunuz. Arada bir karşınıza gelen beyaz butonlar ise tamamen sizi yanıltmak için gönderiliyor ve bu butonlara basarsanız bölümü en başından oynamak zorunda kalıyorsunuz. Magic Tiles 3 genel olarak piyano çalma üzerine geliştirilmiş bir oyun ama gitar ve bateri gibi farklı müzik aletlerini içeren grup modu da mevcut. Bu müzik aletleri de siyah butonla çalınıyor ancak üzerlerinde farklı simgeler yer alıyor.

 

Magic Tiles 3'ü tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, isterseniz internet üzerinden gerçek oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Mücadele modu olarak oyuna eklenen bu modda gerçek oyunculara karşı en uzun ritmi çalmayı başaran kişi olmak için oynuyorsunuz. Oyunda butonlara nasıl bastığınızı belirten 'mükemmel, iyi' gibi ifadeler var. Bu ifadelere dikkat ederek butonlara daha doğru ve zamanında basmaya çalışabilirsiniz.

 

Oyun grafik modellemesi bakımından oldukça sade bir yapıda geliştirilmiş. Pembe bir arkaplan üzerinde akan butonlar müziğe konsantre olmanızı kolaylaştırıyor. Size düşen tek şey ise siyah düğmelere zamanında basmak. Ücretsiz geliştirilen Magic Tiles 3 APK dosyasını indirerek bu eğlenceli piyano çalma oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Magic Tiles 3 ekran görüntüleri Magic Tiles 3 ekran görüntüleri Magic Tiles 3 ekran görüntüleri Magic Tiles 3 ekran görüntüleri Magic Tiles 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.9

GeliştiriciAMANOTES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2018 - 09:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme455

Dosya boyutu 45.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8256

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder