Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » PixelLab

PixelLab

v1.8.6
reklamlar
PixelLab
PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

PixelLab Açıklama

Fotoğraf düzenleme uygulaması PixelLab ile cihazınızdaki fotoğrafların üzerine yazı yazabilir, arkaplan deseni dahil birçok düzenlemeyi kolayca yapabilirsiniz.

 

PixelLab uygulamasının temel işlevi fotoğraflarınız üzerine yazı yazmak. 3 boyutlu, yan yatık, arkaplan desenli ve çıkartma balonları dahil olmak üzere birçok yazı biçimini desteklediği için fotoğraflarınıza farklı tarzlarda yazılar yazabilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın önemli bir diğer özelliği ise arkaplan deseni üzerinde değişiklik yapabilmeniz. Örneğin yakından çekildiğiniz veya selfie fotoğrafınızı sokaktaki bilboard üzerine yerleştirerek eğlenceli bir görüntü yaratabilirsiniz. Bilboard sadece bir örnek, manzara, dağlık arazi, resim şovalyesi gibi birçok farklı arkaplan deseni seçeneğiniz bulunuyor.

 

Efekt verme, kesme, kırpma ve ölçeklendirme gibi temel düzenleme işlevleri de uygulamada bulunuyor. Bu şekilde başka bir fotoğraf düzenleme uygulamasına olan ihtiyacınız neredeyse hiç kalmıyor. Ücretsiz olarak Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf üzerine yazı yazma uygulaması PixelLab'a ait kurulum dosyasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

reklamlar

PixelLab Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: