PixelLab

PixelLab

v1.8.6

Fotoğraf düzenleme uygulaması PixelLab ile cihazınızdaki fotoğrafların üzerine yazı yazabilir, arkaplan deseni dahil birçok düzenlemeyi kolayca yapabilirsiniz.

 

PixelLab uygulamasının temel işlevi fotoğraflarınız üzerine yazı yazmak. 3 boyutlu, yan yatık, arkaplan desenli ve çıkartma balonları dahil olmak üzere birçok yazı biçimini desteklediği için fotoğraflarınıza farklı tarzlarda yazılar yazabilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın önemli bir diğer özelliği ise arkaplan deseni üzerinde değişiklik yapabilmeniz. Örneğin yakından çekildiğiniz veya selfie fotoğrafınızı sokaktaki bilboard üzerine yerleştirerek eğlenceli bir görüntü yaratabilirsiniz. Bilboard sadece bir örnek, manzara, dağlık arazi, resim şovalyesi gibi birçok farklı arkaplan deseni seçeneğiniz bulunuyor.

 

Efekt verme, kesme, kırpma ve ölçeklendirme gibi temel düzenleme işlevleri de uygulamada bulunuyor. Bu şekilde başka bir fotoğraf düzenleme uygulamasına olan ihtiyacınız neredeyse hiç kalmıyor. Ücretsiz olarak Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf üzerine yazı yazma uygulaması PixelLab'a ait kurulum dosyasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri PixelLab ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.6

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciImagin Studio

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme39

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 18.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7740

PixelLab Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder