Gunship III v3.0.3 ikon

Gunship III v3.0.3 APK

Uçak ve helikopter simülatör oyunları arasında en çok öne çıkan oyunlardan birisi olan Gunship 3'ün güncellenmiş versiyonudur. Gunship 3 oyununda bir ABD helikopteri ile Vietnam savaşında mücadele ediyorsunuz. Askeri takviye, hedef imha etme gibi görevlerin olduğu oyunda uçuş simülatörü ve savaş deneyimi oldukça geliştirilmiş. 360 derece ve 3D kokpit görünümüne sahip kokpitte helikopterin veya uçağın kontrolünü otomatik pilota bırakabilirsiniz.

Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Gunship III v3.0.3 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Onur9 yıl önce
mistrall, indirme bağlantısını yeniledim şuan. Açılan sitede indirmeyi başlatmak için üzerinde "Ücretsiz Download" yazan butona tıklatın 30 sn bekleyin, güvenlik kodunu girin ve küçük mavi renkte olan "Download" butonuna tıklatın. (Güvenlik kodu girdiğiniz yerin hemen altında) İyi eğlenceler!
mistrall9 yıl önce
Iyide arkadaş neden play store ?