Gunship III v3.0.3 ikon

Gunship III v3.0.3 APK

Gunship III v3.0.3 Açıklama

Uçak ve helikopter simülatör oyunları arasında en çok öne çıkan oyunlardan birisi olan Gunship 3'ün güncellenmiş versiyonudur. Gunship 3 oyununda bir ABD helikopteri ile Vietnam savaşında mücadele ediyorsunuz. Askeri takviye, hedef imha etme gibi görevlerin olduğu oyunda uçuş simülatörü ve savaş deneyimi oldukça geliştirilmiş. 360 derece ve 3D kokpit görünümüne sahip kokpitte helikopterin veya uçağın kontrolünü otomatik pilota bırakabilirsiniz.

Bu içerik Cepde editörleri tarafından arşiv olarak işaretlenmiş. İçeriğin geliştirilme ve yayınlanma tarihi çok eski olduğu için cihazınızda çalışmayacaktır, bu nedenle içerik indirme işlemine kapatılmıştır.
Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri Gunship III v3.0.3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2013 - 00:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4545

Dosya boyutu 170 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 3693

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

7 kullanıcı oyuna göre

Gunship III v3.0.3 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Onur9 yıl önce
mistrall, indirme bağlantısını yeniledim şuan. Açılan sitede indirmeyi başlatmak için üzerinde "Ücretsiz Download" yazan butona tıklatın 30 sn bekleyin, güvenlik kodunu girin ve küçük mavi renkte olan "Download" butonuna tıklatın. (Güvenlik kodu girdiğiniz yerin hemen altında) İyi eğlenceler!
mistrall9 yıl önce
Iyide arkadaş neden play store ?