Iron Throne ikon

Iron Throne

v2.0.0

Iron Throne'un sürükleyici savaş kurgusuyla krallığın yeni sahibi belli oluyor. Stratejinizi geliştirin ve Demir Taht için savaşmaya başlayın.

 

Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz taht savaşlarının gerçekleştiği oyunda kendi ordunuzu kuruyor ve tahtı ele geçirmek için mücadele ediyorsunuz. Oyundaki savaşlar genelde MMO tabanlı arenada yapılıyor, ancak bunun yanında farklı stratejileri uygulayabileceğiniz oyun modları da var. Bunların arasında Meydan okuma, Lejyon savaşları ve Boyut savaşı modları Iron Throne'daki sürükleyici oyun hikayesinin ortaya çıktığı modlar olarak öne çıkıyor.

 

Netmarble stüdyosunun geliştirdiği Iron Throne'daki başarılı oyun kurgusu yüksek kaliteli grafiklerle birlikte oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Gerçek zamanlı MMO savaşlarını ve belli bir hikayeye sahip oyunlarını seviyorsanız Iron Throne kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Iron Throne APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Iron Throne ekran görüntüleri Iron Throne ekran görüntüleri Iron Throne ekran görüntüleri Iron Throne ekran görüntüleri Iron Throne ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0

GeliştiriciNetmarble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.05.2018 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme19

Dosya boyutu 72.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8739

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder