Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Heavy Truck Simulator

Heavy Truck Simulator

v1.870
reklamlar
Heavy Truck Simulator
Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Heavy Truck Simulator Açıklama

Kamyon ve çekici ile taşımacılık görevleri yaptığınız Heavy Truck Simulator oyununda kamyoncuların kralı siz olacaksınız.

 

Brezilya'daki şehirleri baz alarak geliştirilen oyun haritasının sınırları oldukça geniş tutularak oyunculara geniş bir oyun alanı sunan başarılı kamyon simülatörü oyunu, gerçekçi oyun fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleri ile oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor. Onlarca kamyon arasından paranızın yettiği her kamyonu satın alabilirsiniz. Kamyonlarınızı değiştirdikçe, oyunda yapacağınız görevler de değişiyor. Örneğin, taşıma kamyonunda genellikle fabrikalarda üretilen malzemeleri başka yerlere dağıtırken bir çekici satın aldığınızda iş makinelerini çekebiliyorsunuz.

 

Görev farklılığıyla birlikte gece gündüz döngüsü, akaryakıt istasyonları, uyku saatleri ve yol çalışmalarının bile oldukça gerçekçi işlendiği Heavy Truck Simulator oyununda hemen her güncelleme ile birlikte yeni görevler ve yeni kamyonlar sizinle buluşuyor.

Güncelleme Notları

Yeni şehir Uberlândia eklendi.

Artıları

Gerçekçi oyun fiziği,

Farklı görevler,

Geniş oyun haritası,

Kamyon ve çekici çeşitliliği.

reklamlar

Heavy Truck Simulator Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 10 ay önce Heavy Truck Simulator v1.810 İçin
Hileli
Ziyaretçi 12 ay önce Heavy Truck Simulator v1.760 İçin
Para hileli mi