Heavy Truck Simulator ikon

Heavy Truck Simulator APK

v1.976

Heavy Truck Simulator Açıklama

Kamyon ve çekici ile taşımacılık görevleri yaptığınız Heavy Truck Simulator oyununda kamyoncuların kralı siz olacaksınız.


Brezilya'daki şehirleri baz alarak geliştirilen oyun haritasının sınırları oldukça geniş tutularak oyunculara geniş bir oyun alanı sunan başarılı kamyon simülatörü oyunu, gerçekçi oyun fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleri ile oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor. Onlarca kamyon arasından paranızın yettiği her kamyonu satın alabilirsiniz. Kamyonlarınızı değiştirdikçe, oyunda yapacağınız görevler de değişiyor. Örneğin, taşıma kamyonunda genellikle fabrikalarda üretilen malzemeleri başka yerlere dağıtırken bir çekici satın aldığınızda iş makinelerini çekebiliyorsunuz.


Görev farklılığıyla birlikte gece gündüz döngüsü, akaryakıt istasyonları, uyku saatleri ve yol çalışmalarının bile oldukça gerçekçi işlendiği Heavy Truck Simulator oyununda hemen her güncelleme ile birlikte yeni görevler ve yeni kamyonlar sizinle buluşuyor.

Son güncellemede neler var?

Heavy Truck Simulator APK son sürüm güncellemesinde oyundaki bug'lar düzeltilmiş.

Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri
Artıları

Gerçekçi oyun fiziği,

Farklı görevler,

Geniş oyun haritası,

Kamyon ve çekici çeşitliliği.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.976

GeliştiriciDEHA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.04.2017 - 11:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6364

Dosya boyutu 331 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7383

GÜVENLİKİndireceğiniz Heavy Truck Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.DynamicGames.HeavyTruckSimulator

APK imzası: 36eb93f91a2e04f3257790b5abcfbc86ab9385b8

Heavy Truck Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Heavy Truck Simulator versiyonları:
  • 1. Heavy Truck Simulator v1.870
  • 2. Heavy Truck Simulator v1.850

Heavy Truck Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Heavy Truck Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.0

12 kullanıcı oyuna göre

Heavy Truck Simulator için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Heavy Truck Simulator v1.810 için
Hileli
Ziyaretçi7 yıl önce Heavy Truck Simulator v1.760 için
Para hileli mi