Heavy Truck Simulator ikon

Heavy Truck Simulator APK

v1.870

Kamyon ve çekici ile taşımacılık görevleri yaptığınız Heavy Truck Simulator oyununda kamyoncuların kralı siz olacaksınız.

 

Brezilya'daki şehirleri baz alarak geliştirilen oyun haritasının sınırları oldukça geniş tutularak oyunculara geniş bir oyun alanı sunan başarılı kamyon simülatörü oyunu, gerçekçi oyun fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleri ile oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor. Onlarca kamyon arasından paranızın yettiği her kamyonu satın alabilirsiniz. Kamyonlarınızı değiştirdikçe, oyunda yapacağınız görevler de değişiyor. Örneğin, taşıma kamyonunda genellikle fabrikalarda üretilen malzemeleri başka yerlere dağıtırken bir çekici satın aldığınızda iş makinelerini çekebiliyorsunuz.

 

Görev farklılığıyla birlikte gece gündüz döngüsü, akaryakıt istasyonları, uyku saatleri ve yol çalışmalarının bile oldukça gerçekçi işlendiği Heavy Truck Simulator oyununda hemen her güncelleme ile birlikte yeni görevler ve yeni kamyonlar sizinle buluşuyor.

Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri Heavy Truck Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni şehir Uberlândia eklendi.

Artıları

Gerçekçi oyun fiziği,

Farklı görevler,

Geniş oyun haritası,

Kamyon ve çekici çeşitliliği.

Yorumlar

Heavy Truck Simulator için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Heavy Truck Simulator v1.810 için
Hileli
Ziyaretçi5 yıl önce Heavy Truck Simulator v1.760 için
Para hileli mi