Retro Garage - Car Mechanic ikon

Retro Garage - Car Mechanic APK

v2.7.0

Retro Garage - Car Mechanic, Android için geliştirilen eğlenceli bir araba tamiri oyunu.


Oyundaki göreviniz gayet basit: bozulmuş arabaları tamir ederek para kazanmak. Tamir işleri arasında arabanın motor parçalarını tamir etmek, kaportayı boyamak, cam değiştirmek ve lastik patlağı onarmak gibi görevleriniz var. Oyunun sevdiğimiz özelliği her defasında farklı bir araba ve tamir işiyle uğraşıyor olmak. Yeni arabalar geldikçe daha çok para kazanıyor ve hatta kendinize ait tamirci dükkanını büyütüyorsunuz.


Retro Garage'da araba tamir etmek basit görünebilir ancak unutmayın, arabalardaki bir hatanın onlarca sebebi olabilir. Bu yüzden arabadaki sorunu doğru teşhis etmeniz ve doğru parçaları değiştirmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde müşterilerinizi memnun edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Android cihazınızda araba oyunlarını seviyorsanız tamir etme görevleriyle kurgulanmış Retro Garage sizin için ideal bir oyun olabilir. Retro Garage APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Retro Garage - Car Mechanic nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Retro Garage - Car Mechanic APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Retro Garage - Car Mechanic ekran görüntüleri Retro Garage - Car Mechanic ekran görüntüleri Retro Garage - Car Mechanic ekran görüntüleri Retro Garage - Car Mechanic ekran görüntüleri Retro Garage - Car Mechanic ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder