Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ikon

Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama APK

v3.24.3

Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama Açıklama

Text Me, Amerika ülkeleri başta olmak üzere toplamda 40'tan fazla ülkeye ücretsiz mesaj göndermernizi ve arama yapmanızı sağlayan başarılı bir haberleşme uygulamasıdır.


Uygulamanın temel işlevi ücretsiz arama, mesajlaşma ve görüntülü görüşmeden oluşuyor. Ancak bunları yapabilmek için ikinci bir numaraya ihtiyacınız var. Onu da Text Me size sağlıyor. Sanal telefon numarası özelliği diyebileceğimiz bu özellik sayesinde Android sanal numara oluşturma işlemini yaparak uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.


Text Me'nin tüm özelliklerinin güvenli olduğunu belirtelim. Zira uygulama sadece telefon numarasını bildiğiniz kişilere arama ve mesaj göndermenizi sağlıyor. Örneğin arkadaş grubunuzla Text Me üzerinden ikinci bir numara üzerinden haberleşebilirsiniz ya da internetten tanıştığınız ve arkadaşlık ettiğiniz kişilere sanal telefon numaranızı vererek gerçek numaranızı gizlemiş olursunuz.


Text Me tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Text Me APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulamaya kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ekran görüntüleri Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ekran görüntüleri Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ekran görüntüleri Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ekran görüntüleri Text Me: Ücretsiz Mesaj ve Arama ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Text Me APK son sürüm güncellemesinde;

Biyometrik (parmak izi veya göz tarama) özelliği olan telefonlarda kilit özelliği eklenmiş,

Koyu tema desteği eklenmiş,

Kamera özellikleri güncellenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder