Fantasy Manager Football 2018 ikon

Fantasy Manager Football 2018 APK

v8.00.010

Fantasy Manager Football 2018, resmi kulüpleri yöneteceğiniz başarılı bir menajerlik oyunu.

 

Oyun içerisinde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Real Madrid gibi 20 resmi kulüp ve binden fazla resmi lisanslı futbolcu bulunuyor. Takımınızı seçtikten sonra kadroyu topluyor, antrenman yaptırıyor ve maçlara başlıyorsunuz. Teknik direktör olarak takımınızın sahadaki tüm taktiklerini siz belirliyorsunuz. Maç sırasında hem taktik dizilişi hem de futbolcuların durumunu takip ederek müdahale etme imkanınız var.

 

Fantasy Manager Football 2018'de maçlar öncelikli olarak Lig grubu içerisinde yapılıyor. Göstereceğiniz başarıya göre Avrupa Turnuvalarına katılabiliyor ve lig dışındaki takımlarla da oynayabiliyorsunuz. Her kulvarda amacınız şampiyon olmak, sizi şampiyonluğa taşıyacak futbolcuları transfer borsasından takip ederek anında satın almanızda fayda var. Borsa sürekli çalıştığı için her futbolcu her an satılabiliyor.

 

Oyunda özellikle Türk futbol takımlarının olması oyuncular için oldukça cazip. Fantasy Manager Football 2018 APK dosyasını indirerek futbol menajerliğine başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Fantasy Manager Football 2018 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2018 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2018 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2018 ekran görüntüleri Fantasy Manager Football 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder