Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Soccer Star 2017 Top Leagues

Soccer Star 2017 Top Leagues

v0.3.19
reklamlar
Soccer Star 2017 Top Leagues
Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Soccer Star 2017 Top Leagues Açıklama

Bir futbolcunun spor hayatını yönettiğiniz Soccer Star 2017 Top Leagues'te temel amacınız futbolcunun kariyerini yönetmek ve başarıdan başarıya koşmasını sağlamak.

 

Oyun aslında bir futbol oyunu, ancak diğer oyunlardan farklı olarak bir futbol takımını veya kulübünü yönetmek yerine sadece bir futbolcuyu yönetiyorsunuz. Futbol kariyerine oldukça genç yaşta başlayan futbolcunun kariyeri tamamen sizin elinizde; oynayacağı takımlar, ligler, takım içerisindeki görevleri ve ilişkileri bu kariyerin sadece birkaç adımı. 

 

Soccer Star 2017'deki futbol deneyimi genel olarak maçtaki olayların anlatımından oluşuyor. Futbolcunuza maç içerisinde pas, orta ve şutlarda müdahale ederek başarılı bir maç çıkarmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Ayrıca futbolcunuzun takım antrenmanlarının dışında, kişisel antrenmanlar yaptırmanız ve enerji içeceği gibi antrenmana yardımcı olacak öğeleri satın alarak gelişimine katkıda bulunmanız gerekiyor.

Güncelleme Notları

Yeni kontroller,

Takım ve fan toplulukları için yeni geliştirmeler,

Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonu.

reklamlar

Soccer Star 2017 Top Leagues Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: