Soccer Star 2017 Top Leagues ikon

Soccer Star 2017 Top Leagues APK

v0.3.19

Bir futbolcunun spor hayatını yönettiğiniz Soccer Star 2017 Top Leagues'te temel amacınız futbolcunun kariyerini yönetmek ve başarıdan başarıya koşmasını sağlamak.

 

Oyun aslında bir futbol oyunu, ancak diğer oyunlardan farklı olarak bir futbol takımını veya kulübünü yönetmek yerine sadece bir futbolcuyu yönetiyorsunuz. Futbol kariyerine oldukça genç yaşta başlayan futbolcunun kariyeri tamamen sizin elinizde; oynayacağı takımlar, ligler, takım içerisindeki görevleri ve ilişkileri bu kariyerin sadece birkaç adımı. 

 

Soccer Star 2017'deki futbol deneyimi genel olarak maçtaki olayların anlatımından oluşuyor. Futbolcunuza maç içerisinde pas, orta ve şutlarda müdahale ederek başarılı bir maç çıkarmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Ayrıca futbolcunuzun takım antrenmanlarının dışında, kişisel antrenmanlar yaptırmanız ve enerji içeceği gibi antrenmana yardımcı olacak öğeleri satın alarak gelişimine katkıda bulunmanız gerekiyor.

Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2017 Top Leagues ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni kontroller,

Takım ve fan toplulukları için yeni geliştirmeler,

Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonu.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder