Vessel Self Driving v1.0.3 ikon

Vessel Self Driving v1.0.3 APK

Vessel Self Driving v1.0.3 Açıklama

Android telefonlar için Vessel Self Driving, Tekne sürme oyunudur. Oyun hong kong'da geçiyormuş . İndireceğiniz zip dosyası içinden ilk önce apk dosyasını telefona atın ardından data dosyasını telefonunuz/android/obb klasörü içine kopyalayın ve oyunu çalıştırın. Oyunun dosya boyutu büyük olduğu için zippyshare sitesine yüklenmiştir. Sitenin sağ tarafında göreceğiniz 'Download' düğmesine tıklatarak indirin. Eğer direkt olarak telefona indiriyorsanız, zip dosyasını açabilecek bir programa ihtiyacınız olacaktır. Sitemizde androzip şeklinde bir arama yaparak uygulamayı indirin ve kurun. 

Vessel Self Driving v1.0.3 ekran görüntüleri Vessel Self Driving v1.0.3 ekran görüntüleri Vessel Self Driving v1.0.3 ekran görüntüleri Vessel Self Driving v1.0.3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Vessel Self Driving v1.0.3 için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
Oyunu indirdim indirilenler klasör üne geldim tikladım dosya açılmıyor yazısi çikti yardim lütfen
Ziyaretçi8 yıl önce
Tam sürümmü ?
Onur9 yıl önce
Oyunda sorun yok murat2727. Oyunun dosya boyutu büyük olduğu için zippyshare sitesine yüklendi. Oyunu indirmek için açılan sitede sağ taraftaki güvenlik koyu kutusunda yazan rakamları boşluğa girerek 'Download' yazısına tıklatın. İndirme işlemi başlayacaktır.
murat27279 yıl önce
oyunda sorun var sayın site yöneticiler indir diyom baska sayfaya geciyor ilgiize diger oyunlar direk pc inerken bu inmiyor