Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ikon

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint APK

v16.0.13901.20198

Microsoft Office artık tek bir uygulama ile Android telefonlara geliyor.


Bilgisayarda en çok kullanılan ofis uygulaması olan Microsoft Office, yeni Android uygulaması ile Word, Excel ve PowerPoint sistemlerini tek bir uygulamada kullanıma sunuyor. Daha önce tek tek bu uygulamaları tek tek indirip kurmak gerekiyordu, artık sadece Microsoft Office Android uygulaması tüm ofis yazılımlarını kullanmak için yeterli.


Microsoft Office Android uygulaması, telefonunuz üzerinden dökümanları, belgeleri, slayt sunularını ve tablo grafiklerini kolayca oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Bulut depolama servisleriyle entegrasyon özelliği de olduğu için telefon üzerinde yapacağınız hemen her güncelleme sonrasında ofis belgeniz otomatik olarak senkronize oluyor ve silinmesine karşı güvenceye alınıyor.


Android ofis uygulamaları arasında en çok kullanılanlardan birisi olan Microsoft Office tamamen ücretsiz. Microsoft Office APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft Office APK güncel sürümü ile uygulama stabilitesi geliştirilmiş.

Yorumlar

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint v16.0.12430.20254 için
Tesekkur ediyorum