Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ikon

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint

v16.0.12430.20254

Microsoft Office artık tek bir uygulama ile Android telefonlara geliyor.


Bilgisayarda en çok kullanılan ofis uygulaması olan Microsoft Office, yeni Android uygulaması ile Word, Excel ve PowerPoint sistemlerini tek bir uygulamada kullanıma sunuyor. Daha önce tek tek bu uygulamaları tek tek indirip kurmak gerekiyordu, artık sadece Microsoft Office Android uygulaması tüm ofis yazılımlarını kullanmak için yeterli.


Microsoft Office Android uygulaması, telefonunuz üzerinden dökümanları, belgeleri, slayt sunularını ve tablo grafiklerini kolayca oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Bulut depolama servisleriyle entegrasyon özelliği de olduğu için telefon üzerinde yapacağınız hemen her güncelleme sonrasında ofis belgeniz otomatik olarak senkronize oluyor ve silinmesine karşı güvenceye alınıyor.


Android ofis uygulamaları arasında en çok kullanılanlardan birisi olan Microsoft Office tamamen ücretsiz. Microsoft Office APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv16.0.12430.20254

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi25.02.2020 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 99.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10203

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 gün önce Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint v16.0.12430.20254 için
Tesekkur ediyorum