Adobe Premiere Rush — Video Editor ikon

Adobe Premiere Rush — Video Editor APK

v1.5.45.1027

Adobe Premiere Rush — Video Editor, Android telefonunuz için gelişmiş araçlara sahip başarılı bir video düzenleme uygulamasıdır.


Adobe video düzenleme uygulaması Android ekosisteminde oldukça popüler. Uygulamalayla telefonunuzdan çektiğiniz videoları düzenleyebilir, video hızını değiştirebilir ve profesyonel araçlarla daha kaliteli görünüm elde edebilirsiniz. Uygulamanın temel özelliği tabii ki videoları düzenlemek. Bunun için içerisinde video kesme, kırpma, ses ekleme gibi birçok temel özellik bulunuyor.


Uygulamanın sunduğu temel özelliklerin yanında ise videonuzu görsel olarak geliştirmenizi sağlayan servisler var. Videolara filtre ekleme, müzik ekleme, efekt uygulama ve yazı yazma gibi özellikler bunların arasında öne çıkıyor. Adobe ekibinin geliştirdiği uygulama temel kullanımla ücretsiz. Adobe Premiere Rush APK dosyasını indirerek telefonunuzdan videoları düzenleyebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush — Video Editor nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adobe Premiere Rush — Video Editor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adobe Premiere Rush — Video Editor ekran görüntüleri Adobe Premiere Rush — Video Editor ekran görüntüleri Adobe Premiere Rush — Video Editor ekran görüntüleri Adobe Premiere Rush — Video Editor ekran görüntüleri Adobe Premiere Rush — Video Editor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Adobe Premiere Rush APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş ve stabilite optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder