SIERRA 7 - Tactical Shooter ikon

SIERRA 7 - Tactical Shooter APK

v0.0.318

SIERRA 7 - Tactical Shooter APK, Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş aksiyon dolu bir FPS oyunudur.


Oyun bir tür atıcılık oyunu diyebiliriz. Göreviniz, imha timi olarak görev yapan bir ekibin lideri olmak. Siz verilen hedefleri yok etme görevini yerine getirerek başarılı bir suikast timi yönetiyorsunuz. Android atıcılık veya nişancı tarzı oyunlar arasında SIERRA kendine has kurgusu ile öne çıkmayı başaran bir yapım. Özel kuvvetlerde suikast görevlerini tamamlamak istiyorsanız oyunu hemen indirin.


Oyunun genel özellikleri arasında onlarca silah modeli, eşsiz görev yapısı, acımasız düşmanlar ve keskin nişancı görevleri bulunuyor. Taktik tabanlı geliştirilen suikast görevlerini yerine getirdiğinizde daha ölümcül olan silahların kilidini açabiliyorsunuz.


SIERRA 7'nin grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Akıcı oyun hikayesi sayesinde görevleri yerine getirmek oldukça eğlenceli deneyim sunuyor. SIERRA 7 APK dosyasını ücretsiz indirerek telefonunuza kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder