SIERRA 7 - Tactical Shooter ikon

SIERRA 7 - Tactical Shooter APK

v0.0.318

SIERRA 7 - Tactical Shooter Açıklama

SIERRA 7 - Tactical Shooter APK, Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş aksiyon dolu bir FPS oyunudur.


Oyun bir tür atıcılık oyunu diyebiliriz. Göreviniz, imha timi olarak görev yapan bir ekibin lideri olmak. Siz verilen hedefleri yok etme görevini yerine getirerek başarılı bir suikast timi yönetiyorsunuz. Android atıcılık veya nişancı tarzı oyunlar arasında SIERRA kendine has kurgusu ile öne çıkmayı başaran bir yapım. Özel kuvvetlerde suikast görevlerini tamamlamak istiyorsanız oyunu hemen indirin.


Oyunun genel özellikleri arasında onlarca silah modeli, eşsiz görev yapısı, acımasız düşmanlar ve keskin nişancı görevleri bulunuyor. Taktik tabanlı geliştirilen suikast görevlerini yerine getirdiğinizde daha ölümcül olan silahların kilidini açabiliyorsunuz.


SIERRA 7'nin grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Akıcı oyun hikayesi sayesinde görevleri yerine getirmek oldukça eğlenceli deneyim sunuyor. SIERRA 7 APK dosyasını ücretsiz indirerek telefonunuza kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri SIERRA 7 - Tactical Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.318

GeliştiriciSHD Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.10.2021 - 19:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 99.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10938

GÜVENLİKİndireceğiniz SIERRA 7 - Tactical Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.shdgames.sierra7.gp

APK imzası: f7a5e2c03e4499d5fc25d142a432fa7bdffe939a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder