Arena of Valor: 5v5 Arena ikon

Arena of Valor: 5v5 Arena

v1.25.1.2

Arena of Valor oyunuyla 5'e 5 takımlı MOBA savaşlarına katılın.

 

Fantastik dünyanın üstün karakterleri arenada karşı karşıya geliyor. 10 dakikalık savaşlarda dünya çapındaki oyunculara karşı savaşacak, her seferinde MVP olmak için mücadele edeceksiniz. MVP olmak için karakterinizin güçlü olması şart. Suikastçı, büyücü, destekçi ve savaşçı gibi sınıflardan oluşan takımınızı sürekli geliştirmek ve bir efsane haline getirmek tamamen sizin elinizde.

 

Arena of Valor, Android MOBA oyunları içerisinde karakterlerin yeteneklerine en fazla ağırlık veren oyunlardan birisi. Karakterlerin dengeli güçlerde yer alması sizin kontrol yeteneklerinizle tamamen değişiyor ve savaş arenasında yeteneklerinizi kullandıkça kazanmaya başlıyorsunuz.

 

PUBG Mobile'ı da geliştiren Tencent Games ekibi Arena of Valor ile de oldukça başarılı işler çıkartmış. Başarılı oyun kurgusu ve sezgisel kontrollere sahip Arena of Valor'u APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar. 

Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.25.1.2

GeliştiriciTencent Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.11.2018 - 01:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme268

Dosya boyutu 98.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9149

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder