Arena of Valor: 5v5 Arena ikon

Arena of Valor: 5v5 Arena APK

v1.25.1.2

Arena of Valor oyunuyla 5'e 5 takımlı MOBA savaşlarına katılın.

 

Fantastik dünyanın üstün karakterleri arenada karşı karşıya geliyor. 10 dakikalık savaşlarda dünya çapındaki oyunculara karşı savaşacak, her seferinde MVP olmak için mücadele edeceksiniz. MVP olmak için karakterinizin güçlü olması şart. Suikastçı, büyücü, destekçi ve savaşçı gibi sınıflardan oluşan takımınızı sürekli geliştirmek ve bir efsane haline getirmek tamamen sizin elinizde.

 

Arena of Valor, Android MOBA oyunları içerisinde karakterlerin yeteneklerine en fazla ağırlık veren oyunlardan birisi. Karakterlerin dengeli güçlerde yer alması sizin kontrol yeteneklerinizle tamamen değişiyor ve savaş arenasında yeteneklerinizi kullandıkça kazanmaya başlıyorsunuz.

 

PUBG Mobile'ı da geliştiren Tencent Games ekibi Arena of Valor ile de oldukça başarılı işler çıkartmış. Başarılı oyun kurgusu ve sezgisel kontrollere sahip Arena of Valor'u APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar. 

Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri Arena of Valor: 5v5 Arena ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder