Mech Arena: Robot Showdown ikon

Mech Arena: Robot Showdown APK

v1.24.03

Mech Arena: Robot Showdown Açıklama

Mech Arena: Robot Showdown oyunu ile robotların fantastik savaşına katılacaksınız.


Mech Arena isimli oyun üstün yetenekli robotların teknik savaşlarını konu alan başarılı bir oyun. PvP tabanlı geliştirilen oyunda 5'e 5 takım savaşları gerçekleşiyor ve oyundaki tüm savaşçılar sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Oyunun öne çıkan özelliği ise sonsuz savaş kurgusu. Hiç bitmeyecekmiş gibi hissedeceğiniz taktik savaşlarında silahlarınızı kuşanın ve rakipleri yok etmek için stratejilerinizi ortaya koyun.


Mech Arena: Robot Showdown APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabileceğiniz bu oyunda tüm savaşların gerçek zamanlı olduğunu belirtmiştik. Bu nedenle savaşlarda gerçekleştireceğiniz her hamle önem kazanıyor. Yanlış bir hamle yaparsanız bedelini savaşı kaybederek ödeyebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.


Oyunun grafikleri ve ses modellemesi oldukça başarılı. Android savaş oyunları arasında popüler olan bu oyunu oynamak için Mech Arena: Robot Showdown APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Mech Arena: Robot Showdown ekran görüntüleri Mech Arena: Robot Showdown ekran görüntüleri Mech Arena: Robot Showdown ekran görüntüleri Mech Arena: Robot Showdown ekran görüntüleri Mech Arena: Robot Showdown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.24.03

GeliştiriciPlarium Global Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi31.08.2021 - 20:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 191 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10909

GÜVENLİKİndireceğiniz Mech Arena: Robot Showdown APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.plarium.mechlegion

APK imzası: 15cc40e0afa74377fd82a78eee907eefe6041cb6

Mech Arena: Robot Showdown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mech Arena: Robot Showdown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder