Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ikon

Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 APK

Gameloft tarafından geliştirilen ve akyison türündeki en iyi FPS oyunlarından biri olan Modern Combat 4 Zero Hour, yeni bölümü Nükleer Erime ile Android telefon ve tabletlerde oynanmak için hazır. Türkçe dil seçeneğinin de olduğu oyunun bu bölümünde savaş sonrasında nükleer silahları eline geçiren terörist grupların küresel bir yıkıma sebep olmadan özel eğitimli ve elit askerler tarafından bulunması ve yok edilmesi konu edilmiş.


* Gameloft firması oyunun hem asker hem de terörist yönünü sizlere yaşatıyor,  terörist karakter olan Edward'ı seçip her iki grubun hikayesini görebiliyorsunuz. 

* Savaş ortamı belirli bir bölge ile sınırlı değil. Terörist grupları yakalamak için birçok ülkede takip ve çatışma yaşayabiliyorsunuz.

* Muhteşem görsel efekt ve seslendirmelerin yer aldığı oyunda her sahne sizi aksiyonun içine sürükleyor.

* Çoklu oyuncu desteği de bulunan oyunda ister Gameloft üyeleri ile ister arkadaşlarınızla birlikte görevleri yerine getirebilirsiniz. Çoklu oyuncu için tek şart Gameloft hesabınızın, yani üyeliğinizin olması.


Oyun için özel sistem gereksinimi:

- 1 GHz CPU
- 512 MB RAM
- Adreno 220 GPU, eşdeğeri veya üstü
- 1.9 GB kullanılabilir bellek.

Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ekran görüntüleri Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ekran görüntüleri Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ekran görüntüleri Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ekran görüntüleri Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 için toplam 14 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.0 için
Samsung a7 de durduruldu hatasını nasıl düzeltebiliriz
Ziyaretçi7 yıl önce
Sizden çok çok xahiş ediyorum Modern Combat 4 ü Play Storede ücretsiz olsun
Ziyaretçi7 yıl önce
Arkadaşlar modern combat 5 ücretsiz oldu play store de oradan indirin iyi eğlenceler
Ziyaretçi8 yıl önce
Eski sürümler uaziyo iste ona tiklayin oradan cep telefonun a indir diyin her zamanki gibi bu kadar bide su üye olmayanlar için bi günlük sure veriyosunuz ya işte o bigun ne zaman doluyo
ahmet34karub8 yıl önce
Bazı oyun gölge play a bağlanıyorsunuz bu da öyle