Modern Combat 5 eSports FPS ikon

Modern Combat 5 eSports FPS

v3.8.2a

Gameloft tarafından geliştirilen Modern Combat 5: eSports FPS Android'in en iyi çevrimiçi FPS ve eSpor oyunlarından biri olmaya aday. Modern Combat 5 eSports APK dosyasını indirin ve savaş alanında gücünüzü gösterin.

 

eSpor tabanlı geliştirilen Modern Combat 5: eSports FPS'te kendi ekibinizi oluşturacak ve çevrimiçi savaşlara katılacaksınız. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen savaş haritaları ve harika efektlerle desteklenen savaş sahnelerinde birinci şahıs nişancı gözünden oynuyor ve adeta savaşın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Oyunun başlangıcında Saldırı, Ağır, Keşifçi, Sniper, Destek, Ödül Avcısı, İstihdam, X1-Morph veya Kommander ordu tiplerinden birisini seçerek takımınızı oluşturuyor ve istediğiniz gibi geliştirmeye devam ediyorsunuz.

 

eSpor tarzının bir boyutu olarak savaş alanındaki her oyuncu gerçek kişilerin kontrolünde. Her takım birbirini yenmek ve savaşın kazananı olmak için mücadele ediyor. Yüksek dereceli silahlarla iyi bir strateji oluşturduğunuzda savaşın kazananı siz olabilirsiniz. Silahları almak için ihtiyacınız olan parayı Modern Combat 5: eSports FPS'in tekli görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor.. Böylece gerçek para harcamadan, sadece görevleri yerine getirerek oyundaki ilerlemenizi sürdürebilirsiniz.

 

Gameloft'un eSpor tabanlı Android aksiyon oyunu Modern Combat 5 eSports FPS ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. APK dosyasının boyutu küçük gelebilir, ancak kurulumdan sonra ek alana ihtiyacınız olacak. Modern Combat 5 eSports FPS APK dosyasını indirerek bu muhteşem eSpor FPS oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Modern Combat 5 eSports FPS ekran görüntüleri Modern Combat 5 eSports FPS ekran görüntüleri Modern Combat 5 eSports FPS ekran görüntüleri Modern Combat 5 eSports FPS ekran görüntüleri Modern Combat 5 eSports FPS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bazı cihazlarda yaşanan çökme sorunları düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.2a

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi16.01.2018 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2007

Dosya boyutu 58.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8144

Güvenlik seçicileri
Modern Combat 5 eSports FPS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Modern Combat 5 eSports FPS versiyonları:
  • 1. Modern Combat 5 eSports FPS v3.3.1b
  • 2. Modern Combat 5: eSports FPS v3.1.1b
  • 3. Modern Combat 5: eSports FPS v2.9.0k
  • 4. Modern Combat 5: eSports FPS v3.0.1a

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Modern Combat 5: eSports FPS v2.9.0k için
Çok iyi