Stickman Legends - Ninja Warriors

Stickman Legends - Ninja Warriors

v2.2.6

Stickman Legends - Ninja Warriors, gölge savaşçıların aksiyon dolu mücadelesini konu alan sürükleyici bir oyun.

 

RPG ve PvP tabanlı geliştirilen Stickman Legends'in ana karakteri ninjayı kontrol ettiğiniz oyunda düz platformda ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Düz bir platform olarak kurgulanan savaş alanında düşmanın her yerden çıkma riski var. Bu da savaş sırasında tek bir yere odaklanmamanızı gerektiriyor. RPG yöntemiyle geliştireceğiniz ninja karakterinin hız ve çevikliğini de her zaman yüksek tutmanız şart.

 

Stickman Legends'te gerçekleşen savaşlarda kullanabileceğiniz yardımcı silahlar sınırlı sayıda diyebiliriz. Tabanca, kılıç, çekiç ve zırh gibi saldırı aletleri var oyunda ancak yeterli değil. Stickman ninjasının en önemli gücü özel yetenekleri. Ancak bunu da her yerde kullanmamaya çalışın, özellikle devasa yaratıkların saldırısı sırasında bu yetenekler oyuna devam etmenizi sağlayacak.

 

Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler, akıcı oyun senaryosuyla birlikte çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz geliştirilen Stickman Legends APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Stickman Legends - Ninja Warriors ekran görüntüleri Stickman Legends - Ninja Warriors ekran görüntüleri Stickman Legends - Ninja Warriors ekran görüntüleri Stickman Legends - Ninja Warriors ekran görüntüleri Stickman Legends - Ninja Warriors ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.6

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciZitga Studios

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme190

Eklenme tarihi1 ay önce

Dosya boyutu 98.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8128

Stickman Legends - Ninja Warriors Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder