Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ikon

Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs APK

v3.4.305

Kika Emoji Keyboard, Android klavyenizi kişiselleştirmenizi ve eğlenceli hale getirmenizi sağlayan bir klavye uygulaması.

 

Uygulama içerisindeki binlerce tema ile hem klavyenizi istediğiniz gibi değiştirebiliyor hem de istediğiniz yazma düzenini ayarlayabiliyorsunuz. Eğer hazır temaları beğenmezseniz, telefonunuzun galerisinden bir fotoğraf seçerek kendi klavye temanızı yapabilirsiniz. Her temanın kendine özgü bir yazı tipi, yani fontu var. Ancak uygulama içerisinden istediğiniz fontu seçebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak Kika Keyboard uygulamasında tuş sesleri de kişiselleştirilebiliyor. Klavye üzerinde bir tuşa bastığınızda gitar, keman, piyano ve kuş sesi gibi çeşitli sesler ayarlayabiliyorsunuz. Android'in klasik klavye tuş sesinden sıkıldıysanız Kika Keyboard'ın tuş sesi arşivini mutlaka denemelisiniz.

 

Kika Emoji Keyboard Pro diğer klavye uygulamaları gibi akıllı cümle tamamlama, kelime düzeltme, sesli dikte ve QWERTY harf düzeni özelliklerine sahip. Uygulama hali hazırda Türkçe dahil 60'tan fazla dili destekliyor. Farklı ve kişisel bir klavye deneyimi için APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri
Artıları

Binlerce tema seçeneği,

Kendi temanızı oluşturma desteği,

Sesli dikte,

Eğlenceli emoji ve GIF'lerç.

Eksileri

İşlemci yoğun olduğunda uygulamada takılmalar oluyor,

Bazı özellikler ücretli sürümde mevcut.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder