Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs

Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs

v3.4.305
reklamlar
Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs
Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs ekran görüntüleri Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs Açıklama

Kika Emoji Keyboard, Android klavyenizi kişiselleştirmenizi ve eğlenceli hale getirmenizi sağlayan bir klavye uygulaması.

 

Uygulama içerisindeki binlerce tema ile hem klavyenizi istediğiniz gibi değiştirebiliyor hem de istediğiniz yazma düzenini ayarlayabiliyorsunuz. Eğer hazır temaları beğenmezseniz, telefonunuzun galerisinden bir fotoğraf seçerek kendi klavye temanızı yapabilirsiniz. Her temanın kendine özgü bir yazı tipi, yani fontu var. Ancak uygulama içerisinden istediğiniz fontu seçebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak Kika Keyboard uygulamasında tuş sesleri de kişiselleştirilebiliyor. Klavye üzerinde bir tuşa bastığınızda gitar, keman, piyano ve kuş sesi gibi çeşitli sesler ayarlayabiliyorsunuz. Android'in klasik klavye tuş sesinden sıkıldıysanız Kika Keyboard'ın tuş sesi arşivini mutlaka denemelisiniz.

 

Kika Emoji Keyboard Pro diğer klavye uygulamaları gibi akıllı cümle tamamlama, kelime düzeltme, sesli dikte ve QWERTY harf düzeni özelliklerine sahip. Uygulama hali hazırda Türkçe dahil 60'tan fazla dili destekliyor. Farklı ve kişisel bir klavye deneyimi için APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Artıları

Binlerce tema seçeneği,

Kendi temanızı oluşturma desteği,

Sesli dikte,

Eğlenceli emoji ve GIF'lerç.

Eksileri

İşlemci yoğun olduğunda uygulamada takılmalar oluyor,

Bazı özellikler ücretli sürümde mevcut.

reklamlar

Kika Emoji Keyboard Pro + GIFs Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: