Log Thrower ikon

Log Thrower APK

v1.2.4

Log Thrower Açıklama

Log Thrower APK oyunu ile nişancılığınızı konuşturun.


Arcade tabanlı geliştirilen Log Thrower oyununda çeşitli eşyaları mermiye dönüştürerek hedefleri vurmaya çalışıyorsunuz. Yani bu oyunda mermiler hazır değil. Araçları kullanarak eşyalardan mermi üretiyor ve silahınıza yerleştirerek ekranda görünen hedefi vurmanız gerekiyor. Oyundaki amacınız her atıştan en yüksek puanı almak. Böylece küresel sıralamada kendinize yer buluyorsunuz.


Android arcade oyunları arasında popüler olan Log Thrower, Playgendary ekibi tarafından ücretsiz sunuluyor. Oynaması hem basit hem de keyifli olan bu yapım sade Android oyun sevenler için gayet ideal. Log Thrower APK dosyasını şimdi indirin ve nişancılık yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Log Thrower ekran görüntüleri Log Thrower ekran görüntüleri Log Thrower ekran görüntüleri Log Thrower ekran görüntüleri Log Thrower ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.4

GeliştiriciPlaygendary

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.08.2020 - 10:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme60

Dosya boyutu 98.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10535

GÜVENLİKİndireceğiniz Log Thrower APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mikhailp.logthrower

APK imzası: 7d06211cca1ec7a5d9898998035e2bd3072ceddf

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder