Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ikon

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar APK

v5.0

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar Açıklama

Maşa ve Koca Ayı'nın macera dolu dünyasını Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar oyunuyla keşfedin.


Android'in eğitici oyunları arasında yer alan bu oyunda çocuklarınızın gelişimine yönelik 30 eğitici oyun yer alıyor. Boyama, kelime tamamlama, nesneleri ve silüetleri ezberleme gibi birçok mini oyun sayesinde çocuğunuzun zeka gelişimine katkı sağlanıyor. Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.


Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar APK dosyasını hemen indirerek oyunu çocuklarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Arayüz grafik tasarımı gayet kaliteli olduğu için çocuğunuzun gözünü yormadan uygulamayı kullanabilirsiniz.

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0

GeliştiriciAppQuiz

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.01.2020 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme310

Dosya boyutu 28.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10085

GÜVENLİKİndireceğiniz Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.edujoy.masha.games

APK imzası: 7660a8017bfdd1312c665eb652f2efcc903079ee

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar v5.0 için
Ovvv