Farming Simulator 14 ikon

Farming Simulator 14 APK

v1.4.4

Farming Simulator 14, Android telefon ve tabletler için geliştirilen en başarılı çiftlik oyunlarından birisi olarak öne çıkıyor. Farming Simulator 14 APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi çiftliğinizi kurup yönetmeye başlayabilirsiniz.


Hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda milyonlarca oyuncusu olan Farming Simulator, gerçekçi fizik modellemesi ve detaylı 3D grafikleri ile oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor. Oyunun genel yapısı oldukça açık: Kendinize ait bir çiftlik kuruyorsunuz ve bahçelerinizde tarım ürünleri ekerek çiftliğinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Farming Simulator oyunlarını öne çıkaran en önemli özellik gerçekçi oyun yapısı. Android çiftlik oyunları arasında en başarılılardan birisi olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca, isteyen kullanıcılar için ücretli versiyonu da var.


Farming Simulator 14 APK tamamen ücretsiz oynanan bir oyun. İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte WiFi veya Bluetooth üzerinden birlikte oynama imkanınız var. Çiftliğinizde yetiştirmeniz gereken ürünler arasında buğday, mısır, yonca ve ayçiçeği gibi başlıca tarım ürünleri var. Ayrıca ineklerinizin ihtiyacı olan yem ve küspeyi de yine siz üretebilir ya da pazar yerinden satın alabilirsiniz.


GIANTS Software tarafından geliştirilen bu başarılı çiftlik oyununu hemen oynamak için Farming Simulator 14 APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri

Yorumlar

Farming Simulator 14 için toplam 197 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Farming Simulator 14 v1.4.4 için
Çok güzel çok güzel
Ziyaretçi3 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.3 için
Yükleme hatası var neyden olabilir
Ziyaretçi3 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.3 için
Efsane oyun
Ziyaretçi4 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.13 için
Güzele benziyor
Ziyaretçi5 yıl önce Farming Simulator 14 v1.1.5 için
Bu oyun çok güzel bir oyun çok çok güzel herkese tavsiye ederim