Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ikon

Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu APK

v3.0.0

Kelime Sörfü, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android kelime bulmaca oyunudur.


Basit oyun yapısı ve keyifli içeriğiyle dikkat çeken Kelime Sörfü'nde ekrana gizlenmiş kelimeleri bularak ilerliyor ve seviyenizi yükseltiyorsunuz. Kelime Sörfü'nün oynanışı oldukça kolay: ekrana gelen kelime blokları içerisindeki Türkçe kelimeleri bularak seçili alana kaydırıyorsunuz. Her doğru kelime bulduğunuzda harf sayısı azalıyor, bu da diğer kelimeleri bulmak konusunda işinizi kolaylaştırıyor.


Oyun ne kadar kolay olsa da tabii ki blok ve harf sayısı arttıkça kelimeleri seçmek zorlaşıyor. Bu durumda bonus kelimeleri kullanarak yardım almanız mümkün. Yüzlerce seviye ve bölümün yer aldığı oyun Android kelime oyunları oynamayı sevenler için gayet ideal. Tamamen ücretsiz olması da oyunseverler için ayrı bir güzel özellik. Kelime Sörfü APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ekran görüntüleri Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ekran görüntüleri Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ekran görüntüleri Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ekran görüntüleri Kelime Sörfü - Yeni Nesil Kelime Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kelime Sörfü APK yeni güncellemesinde ipucu düğmesi eklenmiş ve oyun arayüz tasarımında geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder