Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ikon

Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar APK

v2.0.99

Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar Açıklama

Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar APK, adından da anlayabileceğiniz gibi eğitici mini oyunları bir araya getiren bir Android oyundur.


Eğitim insan hayatının her aşamasında çok önemli bir yere sahiptir. Ancak özellikle gelişim aşamasındaki çocuklarda eğitimin önemi daha fazladır. Tiny Puzzle oyunu, eğitici ve bilişsel gelişimi destekleyen oyun arayanlar için geliştirilmiş bir yapım. Puzzle tarzında geliştirilmiş birçok oyunu bir araya getiren Tiny Puzzle ile çocuğunuzun vakit geçirmesini sağlarken eğitici oyunlarla gelişimini destekleyeceksiniz.


Tiny Puzzle içerisinde 20'den fazla mini oyun var. Her oyunun eğitici özelliği olduğundan çocuğunuzun gelişimi için istediğiniz oyunu seçebilir ve oynatabilirsiniz. Öğrenmeyi teşvik eden ve farklı seviyelerle oyunlara farklı açılardan bakmayı sağlayan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Tiny Puzzle APK dosyasını indirerek Android telefon ya da tabletinizde bu oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.99

GeliştiriciTiny Entertainments LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi11.09.2023 - 13:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme4

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11505

GÜVENLİKİndireceğiniz Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blackbean.tinypuzzle

APK imzası: a453b60d1c2aa3faaf705a9cc6fc43fdc654914d

Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder