Toca Life World ikon

Toca Life World APK

v1.42

Toca Life World oyunuyla büyüleyici bir dünyaya katılın.


Toca Life World, kendinize özel sanal dünya oluşturacağınız fantastik bir oyun. Bu dünyanın hikayesini, karakterlerini, sahnelerini tamamen siz belirliyorsunuz. Bu nedenle oyunu aslında bir oyun dünyası olarak düşünebilirsiniz. Android dünyasındaki tüm Toca oyunları bu oyunla birlikte bir araya geliyor. Şehir inşasından tutun büyük bir açık dünyaya kadar oldukça geniş bir içerik sizi bekliyor.


Toca Life APK dosyasını indirip kurduğunuzda AVM, restoran, apartmanlar ve kuaför gibi binaların olduğu geniş bir içerik geliyor. Daha sonra şehirdeki hikayeyi belirlemeye ve görevlere başlıyorsunuz. Aklınızda, hayalinizde ne varsa Toca Life World oyunu ile gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz Android oyunları arasında yer alan bu oyunu hemen oynamak için Toca Life World APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Toca Life World oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Toca Life World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toca Life World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder