Toca Life World ikon

Toca Life World APK

v1.56

Toca Life World Açıklama

Toca Life World oyunuyla büyüleyici bir dünyaya katılın.


Toca Life World, kendinize özel sanal dünya oluşturacağınız fantastik bir oyun. Bu dünyanın hikayesini, karakterlerini, sahnelerini tamamen siz belirliyorsunuz. Bu nedenle oyunu aslında bir oyun dünyası olarak düşünebilirsiniz. Android dünyasındaki tüm Toca oyunları bu oyunla birlikte bir araya geliyor. Şehir inşasından tutun büyük bir açık dünyaya kadar oldukça geniş bir içerik sizi bekliyor.


Toca Life APK dosyasını indirip kurduğunuzda AVM, restoran, apartmanlar ve kuaför gibi binaların olduğu geniş bir içerik geliyor. Daha sonra şehirdeki hikayeyi belirlemeye ve görevlere başlıyorsunuz. Aklınızda, hayalinizde ne varsa Toca Life World oyunu ile gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz Android oyunları arasında yer alan bu oyunu hemen oynamak için Toca Life World APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Toca Life World APK son sürüm güncellemesinde evcil hayvanlara özel yeni mobilyalar ve dekorasyon malzemeleri eklenmiş. Sevimli dostlarınız Toca Life dünyasında daha fazla eğlenecek. Güncel APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayın.

Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri Toca Life World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.56

GeliştiriciToca Boca

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi17.04.2022 - 20:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1955

Dosya boyutu 878 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11034

GÜVENLİKİndireceğiniz Toca Life World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tocaboca.tocalifeworld

APK imzası: 26ca221ac449b4ecb675dec212bdb24d0f184781

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Toca Life World oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Toca Life World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toca Life World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.4

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder