TRT Çocuk Oyun Dünyası ikon

TRT Çocuk Oyun Dünyası APK

v1.0.6

TRT Çocuk Oyun Dünyası Açıklama

TRT Çocuk Oyun Dünyası birbirinden eğlenceli oyunları bir araya getiriyor.


TRT Çocuk Oyun Dünyası'nda birçok yeni oyun sizi bekliyor. Genel bir yapıda geliştirilen bu oyunda farklı tasarımlara ve kurgulara sahip bir çok oyun var. Bu oyunlar arasında spor, bulmaca, işletme, aksiyon, eğlence ve tasarım yapma tarzına sahip hemen her zevke göre tasarlanmış oyun mevcut. İstediğinizi seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunlarda yeri gelecek kendi dünyanızı oluşturacak, bulutların arkasındaki kasabaları keşfedecek ve görkemli kaleleri tasarlayacaksınız.


Android çocuk oyunları arasında yer alan bu yapımda aileler için de bazı özellikler bulunuyor. Özellikle çocukların ne kadar süre oyun oynadığını takip etmeyi sağlayan etkinlik kontrolü, çocuğunuzun oynadığı oyun ve süre hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlıyor. Bu sayede çocuğunuzun ne kadar süre oyun oynadığını takip edebiliyorsunuz.


Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından geliştirilen TRT Çocuk Oyun Dünyası tamamen ücretsiz olarak indiriliyor ve oynanıyor. TRT Çocuk Oyun Dünyası APK dosyasını şimdi indirerek birbirinden eğlenceli oyunları keşfetmeye başlayın.

TRT Çocuk Oyun Dünyası ekran görüntüleri TRT Çocuk Oyun Dünyası ekran görüntüleri TRT Çocuk Oyun Dünyası ekran görüntüleri TRT Çocuk Oyun Dünyası ekran görüntüleri TRT Çocuk Oyun Dünyası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6

GeliştiriciTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.11.2022 - 11:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme131

Dosya boyutu 130 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11212

GÜVENLİKİndireceğiniz TRT Çocuk Oyun Dünyası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trtcocuk.gameworldapp

APK imzası: c8bfa998f14e343a47318994244a11deb595809b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder