ASUS Gallery ikon

ASUS Gallery

v2.0.0.157_170712

ASUS Gallery Android telefonunuzdaki fotoğraf ve videolar için oldukça başarılı bir galeri uygulamasıdır.

 

ASUS Gallery'nin en önemli özelliği, yapay zeka yazılımı sayesinde fotoğraftaki kişilerin yüzleri tanıyarak gruplara ayırması. Keşif sekmesi altında karşılacağınız bu özellik insanları otomatik olarak tanıyor ve kişilerden bir albüm oluşturuyor. Aynı özellik fotoğrafların çekildiği konumlarda da geçerli. Çekerken konum izni verdiğiniz fotoğraflar bir arada tutulduğu için galeriniz çok daha düzenli oluyor.

 

Uygulamanın öne çıkan bir özelliği de, fotoğraflardan ve videolardan kısa metrajlı videolar oluşturabilmesi. Sizin seçtiğiniz medyaları hatıra olarak bir araya getirmek hem eğlenceli hem de fotoğrafları değerlendirmek için iyi bir yöntem. 

 

ASUS Galeri'nin bulut depolama servislerini desteklediğini de belirtmek gerekiyor. Telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları yedeklemek için kullanacağınız bu servisler arasında ASUS WebStorage, Microsoft OneDrive ve Google Drive önde geliyor. Yedekleme işlemini elle yapabileceğiniz gibi, ayarlardan otomatik yapılmasını da belirleyebilirsiniz.

 

Asus'un resmi olarak geliştirdiği ASUS Gallery uygulaması tamamen ücretsiz kullanılıyor. Android 4.3 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz ASUS Gallery APK dosyasını indirerek bu başarılı galeri uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

ASUS Gallery ekran görüntüleri ASUS Gallery ekran görüntüleri ASUS Gallery ekran görüntüleri ASUS Gallery ekran görüntüleri ASUS Gallery ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0.157_170712

GeliştiriciZenUI, ASUS Computer Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2018 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme716

Dosya boyutu 49.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8532

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder