PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ikon

PhotoRoom - Foto Tasarımcısı APK

v4.3.3

PhotoRoom - Foto Tasarımcısı Açıklama

PhotoRoom APK, Android cihazınızdaki fotoğrafları kolayca düzenlemenizi sağlayan başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


PhotoRoom - Foto Tasarımcısı uygulaması sayesinde fotoğraf düzenlemek için profesyonel olmaya ihtiyacınız yok. Geliştirilmiş düzenleme araçlarını kullanıcılara sunan PhotoRoom uygulamasını kullanarak birkaç dokunuşla fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Standart fotoğraf düzenleme araçlarının hepsine sahip olan bu uygulamanın öne çıkan özelliği ise fotoğraflardaki arka planı kaldırmak. Yani, bir fotoğraf çektiniz diyelim, bu fotoğrafın arka planını beğenmediyseniz PhotoRoom'da fotoğrafı açın ve arka planı kaldır düğmesine dokunun. Daha sonra uygulama otomatik olarak arka planı silecektir.


PhotoRoom APK uygulamasının sahip olduğu diğer düzenleme araçları ise, fotoğraf ışığını düzeltme, fotoğraf üzerine yazı yazma veya çıkartma ekleme, fotoğraflar için binlerce hazır şablon ve daha birçok özellik. Ücretsiz olarak geliştirilen ve kullanıcılara sunulan PhotoRoom uygulaması, Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında dikkat çeken özelliklere sahip. Özellikle arkaplan silme ve değiştirme özelliği sayesinde fotoğraflarınızı çok başka boyutlara taşıyabiliyorsunuz. PhotoRoom APK dosyasını hemen indirip kurun ve fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayın.

Son güncellemede neler var?

PhotoRoom APK son sürüm güncellemesinde;

Arkaplan seçenekleri geliştirilmiş,

Yeni gölge efektleri eklenmiş,

Uygulamada görülen hatalar düzeltilmiş.

PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ekran görüntüleri PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ekran görüntüleri PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ekran görüntüleri PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ekran görüntüleri PhotoRoom - Foto Tasarımcısı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.3.3

GeliştiriciPhotoRoom Background Editor App

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi24.12.2022 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 92.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11237

GÜVENLİKİndireceğiniz PhotoRoom - Foto Tasarımcısı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.photoroom.app

APK imzası: 0424a4898a4b33940d8bf16e44251b876e97f8d0

PhotoRoom - Foto Tasarımcısı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm PhotoRoom - Foto Tasarımcısı versiyonları:
  • 1. PhotoRoom - Foto Tasarımcısı v4.1.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder