ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ikon

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı APK

v6.1

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi başarılı bir Android ekran yönetim uygulamasıdır.


Android ekosisteminde dijital denge olarak bildiğimiz bu tür uygulamalar, kullanıcıların telefonu ne kadar kullandıklarını anlamalarına yardımcı oluyor. ActionDash uygulamasının diğer dijital denge uygulamalarından temel farkı ise başarılı arayüz tasarımı. Materyal ve basit bir tasarımla gelen uygulamada telefonu kullanırken hangi uygulamaları ve özellikleri en çok kullandığınızı kolayca öğrenmeniz mümkün oluyor.


ActionDash dijital denge ve ekran yönetimi uygulamasının en beğendiğimiz özelliği, günlük kullanımdan sonra telefonunuzla hangi işlemleri yaptığınızı ve dikkat etmeniz gerekenleri rapor olarak göstermesi. Örneğin sürekli sosyal medyada geziyor veya oyun oynuyorsanız, ActionDash üzerinden bir süre limiti belirleyerek uygulamanın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.


ActionDash ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Siz de Android telefonunuzu kullanırken kendinizi dengede tutmak istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle kullanabilirsiniz. ActionDash APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder