ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ikon

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı APK

v8.6.5

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı Açıklama

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi başarılı bir Android ekran yönetim uygulamasıdır.


Android ekosisteminde dijital denge olarak bildiğimiz bu tür uygulamalar, kullanıcıların telefonu ne kadar kullandıklarını anlamalarına yardımcı oluyor. ActionDash uygulamasının diğer dijital denge uygulamalarından temel farkı ise başarılı arayüz tasarımı. Materyal ve basit bir tasarımla gelen uygulamada telefonu kullanırken hangi uygulamaları ve özellikleri en çok kullandığınızı kolayca öğrenmeniz mümkün oluyor.


ActionDash dijital denge ve ekran yönetimi uygulamasının en beğendiğimiz özelliği, günlük kullanımdan sonra telefonunuzla hangi işlemleri yaptığınızı ve dikkat etmeniz gerekenleri rapor olarak göstermesi. Örneğin sürekli sosyal medyada geziyor veya oyun oynuyorsanız, ActionDash üzerinden bir süre limiti belirleyerek uygulamanın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.


ActionDash ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Siz de Android telefonunuzu kullanırken kendinizi dengede tutmak istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle kullanabilirsiniz. ActionDash APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

ActionDash APK son sürüm güncellemesinde Android 12 desteği eklenmiş.

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.6.5

GeliştiriciAction Launcher

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.01.2020 - 14:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme14

Dosya boyutu 8.62 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10080

GÜVENLİKİndireceğiniz ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.actiondash.playstore

APK imzası: 414035ec5aa8e3c4b5846ff22ad5d2e50532eaaa

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı versiyonları:
  • 1. ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı v6.1

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder