Google Play Store ikon

Google Play Store APK

v30.5.18-21 [0] [PR] 447099740

Google Play Hizmetleri (Store) Android işletim sistemli cihazların resmi mağaza uygulamasıdır. Mobil cihaz üzerinde yapılan formatlama, rootlaama, ve ROM'lama gibi işlemlerden sonra silinen uygulamayı buradaki APK dosyasını indirerek yeniden kurabilir ve hesabınızla giriş yapabilirsiniz.


Google Play Hizmetleri halihazırda Android telefon ve tabletler için binlerce içeriği kullanıcılara sunuyor. Android oyunlar, uygulamalar, filmler, kitaplar ve özel koleksiyonlar tek dokunuşla indirilebiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için Google Play APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.


Google Play üzerindeki her oyun ve uygulama, her cihazda çalışmayabilir. Cepde ekibi olarak bu uygulamaları sorunsuz ve güvenli bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bulamadığınız oyun ve uygulamaları sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play Store ekran görüntüleri Google Play Store ekran görüntüleri Google Play Store ekran görüntüleri Google Play Store ekran görüntüleri Google Play Store ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Play Store APK yeni güncellemesinde uygulama tasarımında bazı değişiklikler yapılmış.

Yorumlar

Google Play Store için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Google Play Store v20.5.14-all [0] [PR] 315366536 için
Çok sevdim
Ziyaretçi4 yıl önce Google Play için
mede cox sevdim
ahmet1987657 yıl önce Google Play installer v1.1.0 için
Blacmarttan baska bi uygulama yok ücretsiz indirebilecegimiz
Ziyaretçi8 yıl önce Google Play installer v1.1.0 için
Freedom programını bu siteden indir Google playdan güncelle ve paralı olan btün herşeyi bedavaya kap ;))
talha27639 yıl önce Google Play installer v1.1.0 için
Kardeş paralı uygulamaları bedava indirmek istiyorsan eğer sana güzel bi uygulama tavsiye edeyim paralı yazan tüm uygulamaları üzerine tıklayarak indirebilirsin uygulama blackmart alpha turkish apk yazarak indirebilirsin tabi seni maxicepe yönlendirecek ve üye olduktan sonra uygulama senin yardımcı olabildiysem eğer ne mutlu:-)