Samsung TouchWiz Home ikon

Samsung TouchWiz Home APK

v6.1.58.5

Samsung TouchWiz Home Açıklama

Samsung TouchWiz Home ile telefonunuzun arayüzünü kişiselleştirin.

 

Galaxy serisi telefonların ilk çıktığından beri kullanılan TouchWiz başlatıcısı tüm Android telefonların kullanımına açıldı. Sade ve işlevsel çalışma prensibiyle dikkat çeken Samsung TouchWiz Home birçok kişiselleştirme seçeneğine sahip. Bu seçeneklerin arasında en çok uygulama listesinin ve ana ekranın farklı menülere ayrılabilmesi. TouchWiz arayüzünde görünmesini istemediğiniz uygulamaları, ek bir gizleme uygulamasına ihtiyaç olmadan gizleyebilirsiniz.

 

Samsung TouchWiz Home ücretsiz olarak sunuluyor ancak uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın Android sürümünün 7.0 ve üzerinde olması gerekiyor.

Samsung TouchWiz Home ekran görüntüleri Samsung TouchWiz Home ekran görüntüleri Samsung TouchWiz Home ekran görüntüleri Samsung TouchWiz Home ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.58.5

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi27.01.2018 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme4170

Dosya boyutu 5.82 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8184

GÜVENLİKİndireceğiniz Samsung TouchWiz Home APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sec.android.app.launcher

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.1

8 kullanıcı oyuna göre

Samsung TouchWiz Home için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Samsung TouchWiz Home v6.1.58.5 için
Nasıl bişey bu