Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Paradise Bay

Paradise Bay

v2.7.0.5466
sponsorlu bağlantılar
Paradise Bay
Paradise Bay ekran görüntüleri Paradise Bay ekran görüntüleri Paradise Bay ekran görüntüleri Paradise Bay ekran görüntüleri Paradise Bay ekran görüntüleri Paradise Bay tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Paradise Bay Açıklama

Cennet koy olarak Android oyun severlere tanıtılan Paradise Bay, adına yakışır bir şekilde sizi cennetvari adanızı yönetmeye davet ediyor.

 

Oyunun başlangıcında sahip olduğunuz tropik ve sevimli adanızı geliştirerek komşu ada yöneticileri ile birlikte ticaret yapabilir, adanızın kalkınmasını sağlayabilirsiniz. Sevimli adanızı geliştirmek için adanızdaki gizemli yerleri keşfedebilir ve buraları genişleterek zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Kuracağınız liman şehrinde efsanevi büyüklükte gemiler ile ticaretinizi kolaylaştırıp, bir dünya ekonomisi olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

 

Ada halkı, adanızın gelişimi için en büyük yardımcılarınız, hemen hemen tüm işlerinizde size yardımcı olmak için hazırlar. Elbette siz de onlara karşı güvenlik ve refah anlamında sorumluluk sahibisiniz. Ada halkının geliştirdiği tarım, süt, et ve diğer ticari ürünleri satın alarak diğer ada ülkelerine pazarlamalısınız.

Güncelleme Notları

Paradise Bay'in yıldönümü etkinlikleri başlıyor, Cennet Koyu sakinleriyle birlikte hazırlıklara başlayın,

Topluluk Etkinlikleri ile yeni oyun ve ödüller eklendi,

Oyun hızlandırma optimizasyonu yapıldı.

sponsorlu bağlantılar

Paradise Bay Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: