Badland v1.7078 ikon

Badland v1.7078 APK

Android 2.3 ve üst versiyona sahip cihazlarda çalışan BADLAND; çeşitli yaratıklar, ağaçlar ve çiçeklerle dolu devasa bir ormanda geçen, ödüllü ve tek tarafa doğru ilerleyen, sürükleyici bir aksiyon ve macera platform oyunudur. Oyun dosya boyutu büyük olduğu için upload sitesine yüklendi. Açılan sitenin sağ tarafında üzerinde 'Download Now' yazan turuncu renkteki butona tıklatın indirme başlayacaktır. Dosyayı telefon ya da tablet cihazınıza indiriyorsanız, oyun dosyalarını indirdiğiniz arşiv dosyasından çıkartmak için cihazınızda androzip uygulamasının yüklü olması gerekir. (Sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz.) Bilgisayarına indiren kullanıcılar winrar ile açabilirler. APK dosyasını cihazınıza, data klasörünü ise cihazınız/Android/OBB dizinine atıp kurulumu başlatabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Badland v1.7078 ekran görüntüleri Badland v1.7078 ekran görüntüleri Badland v1.7078 ekran görüntüleri Badland v1.7078 ekran görüntüleri Badland v1.7078 ekran görüntüleri

Yorumlar

Badland v1.7078 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce
Abi şimdi bu zippy share denmi iniyor?