Blockmods ikon

Blockmods APK

v1.9.38.1

Blockmods Açıklama

Blockman GO'nun eğlenceli yatak savaşı oyunu karşınızda: Blockmods, eski ismiyle Bed Wars. PVP tabanlı geliştirilen Blockmods, rakip takımların yataklarını yok etmeniz gereken eğlenceli kurgusuyla öne çıkıyor.


Aslında oyunu Egg Wars'a benzetebiliriz: İki oyun kurgusu bakımından birbirine çok benziyor, ancak oyun alanları ve haritalarda biraz fark var. Blockmods oyununun mantığı da Egg Wars ile aynı: 16 oyuncu, 4 takım halinde 4 farklı ada üzerinde oyuna başlıyor ve birbirlerinin yataklarını yok etmek için mücadele ediyorlar. Tabi bu mücadeleyi yapabilmek için altın ve çeşitli mücevherlere ihtiyacınız olacak, bunu da ada üzerindeki tüccarlardan elde etmeniz gerekiyor.


Kaynaklarınızı toplayıp, kendi adanızdaki yatağı güvenli bir şekilde koruyorsanız artık rakip adalara saldırmaya başlayabilirsiniz. Bunun en iyi yolu rakip adaya giden bir tünel inşa etmek. Daha sonra rakip takımın yatağını yok ederek tüm takımları yenmeniz gerekiyor. Tabii ki en sona kalan takım oyunu kazanmış oluyor.


Diğer Android Blockman oyunları gibi Blockmods oyununun grafikleri piksel tabanlı ve HD kalitede. Blockmods APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Blockmods ekran görüntüleri Blockmods ekran görüntüleri Blockmods ekran görüntüleri Blockmods ekran görüntüleri Blockmods ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.38.1

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi24.02.2024 - 14:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4308

Dosya boyutu 952 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11604

GÜVENLİKİndireceğiniz Blockmods APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.bedwar

APK imzası: fd044ecfdaea25625a9e7cc2015a7d1fd8cf20ae

Blockmods eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Blockmods versiyonları:
  • 1. Bed Wars

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Blockmods oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Blockmods nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blockmods APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

18 kullanıcı oyuna göre

Blockmods için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Bed Wars için
çok güzel