Last Pirate: Island Survival ikon

Last Pirate: Island Survival APK

v0.14

Last Pirate: Island Survival macera ve keşif dolu bir survival tarzı oyundur.

 

Korsan rolüyle katılacağınız oyunda korsan geminiz battıktan sonra ıssız bir adaya düşüyorsunuz. Sizi hayatta tutacak sürükleyici macera tam bu ada üzerinde başlıyor. Hayatta kalmak için barınak inşa etmeniz, yiyecek toplamanız ve adanın zararlı canlılarından kendinizi korumak için mücadele etmeye başlıyorsunuz.

 

Oyunda hayatta kalmanın en iyi yolu özellikle hayvanları avlayarak etlerinden faydalanmak. Hayvanların hem eti hem de kemikleri işinize yarıyor. Kemikten yapacağınız çekiç ve kazma aletleri ada üzerinde altın ararken işinizi kolaylaştırıyor.

 

Last Pirate: Island Survival şu an beta sürecinde olsa da gayet başarılı ve küçük bug'lar dışında bir hatası yok. Survival tarzı oyunları seviyorsanız korsanların mücadelesine katılmak için Last Pirate: Island Survival APK indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder