Last Pirate: Island Survival ikon

Last Pirate: Island Survival

v0.14

Last Pirate: Island Survival macera ve keşif dolu bir survival tarzı oyundur.

 

Korsan rolüyle katılacağınız oyunda korsan geminiz battıktan sonra ıssız bir adaya düşüyorsunuz. Sizi hayatta tutacak sürükleyici macera tam bu ada üzerinde başlıyor. Hayatta kalmak için barınak inşa etmeniz, yiyecek toplamanız ve adanın zararlı canlılarından kendinizi korumak için mücadele etmeye başlıyorsunuz.

 

Oyunda hayatta kalmanın en iyi yolu özellikle hayvanları avlayarak etlerinden faydalanmak. Hayvanların hem eti hem de kemikleri işinize yarıyor. Kemikten yapacağınız çekiç ve kazma aletleri ada üzerinde altın ararken işinizi kolaylaştırıyor.

 

Last Pirate: Island Survival şu an beta sürecinde olsa da gayet başarılı ve küçük bug'lar dışında bir hatası yok. Survival tarzı oyunları seviyorsanız korsanların mücadelesine katılmak için Last Pirate: Island Survival APK indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri Last Pirate: Island Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.14

GeliştiriciRetroStyle Games UA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.11.2018 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme144

Dosya boyutu 96.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9150

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder