Lep's World ikon

Lep's World APK

v5.0.7

Lep's World Açıklama

Klasik Mario oyununu sevenler bu oyuna bayılacak! Mario'nun gelişmişi olarak ortaya çıkan oyun milyonlarca oyuncunun vazgeçilmezi durumunda. Grafik ve animasyon kalitesiyle dikkat çeken Lep's World, 56 seviye, 9 zorlu düşman ve 5 farklı mekan tasarımı ile 'eğlencenin kırk tonu' olarak seçtiği sloganının hakkını veriyor. Kahramanımız Lep's'in sağlığı düştüğünde yonca toplayarak iyileştirebilirsiniz ancak yabani canlıların ona zarar vermemesine dikkat etmeniz gerekiyor. İyi oyunlar!

Son güncellemede neler var?

Lep's World APK son sürüm güncellemesinde yeni turnuva modu eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Lep's World ekran görüntüleri Lep's World ekran görüntüleri Lep's World ekran görüntüleri Lep's World ekran görüntüleri Lep's World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.7

GeliştiricinerByte GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.02.2016 - 21:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme8543

Dosya boyutu 33.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 6802

GÜVENLİKİndireceğiniz Lep's World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: at.nerbrothers.SuperJump

APK imzası: 57e31b0b02ebf238163b16a2e44cef9e942ea519

Lep's World eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Lep's World versiyonları:
  • 1. Lep's World v2.5

Lep's World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lep's World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.5

8 kullanıcı oyuna göre

Lep's World için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
guzel