Stupid Zombies 3 ikon

Stupid Zombies 3 APK

v2.40

Stupid Zombies 3 Açıklama

Stupid Zombies 3 APK, ( Aptal Zombiler 3) oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen, zombi avlama amacı üzerine kurgulanmış bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacımız, her bölümün başında, bizden etkisiz hale getirmemiz istenilen 3 farklı zombi türünü istenilen sayıda (ekranın üst tarafında örn: 0/10 olarak belirtilen) etkisiz hale getirmek. Bunu yapabilmek için karakterimizin kullanacağı 3 farklı silah türü de mevcut.


Stupid Zombies 3 oyununda zombileri etkisiz hale getirmek için kullanılan silahlarda alışılagelmişin dışında sektirme yoluyla hedef almak gerekiyor. Play (Oyna) tuşuna dokunduktan sonra oyun başladı anda, ekrana dokunup basılı tutma suretiyle kesik kesik noktalama işaretinin hedef alma aracı olarak kullanıldığını göreceksiniz. Parmağınızı ekran üzerinde hareket ettirerek hedef alacak, mermiyi sektirmek şartıyla tek atışta sayıca birden fazla zombiyi etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız.


Bu oyun her ne kadar İngilizce dilinde olsa da oyunu anlamak gayet kolay. Yalnızca Next ve Play butonları ile oynanan bir oyun diyebiliriz. APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek siz de zombi avlamaya başlayabilir, boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirmek üzere değerlendirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stupid Zombies 3 APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.40

GeliştiriciGameResort

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.12.2018 - 21:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme142

Dosya boyutu 95.0 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9222

GÜVENLİKİndireceğiniz Stupid Zombies 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameresort.sz3

APK imzası: bf68573350145a820dbc96fc757e90a5fe99c7b0

Stupid Zombies 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stupid Zombies 3 versiyonları:
  • 1. Stupid Zombies 3 v2.8
  • 2. Stupid Zombies 3 v2.7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder