Stupid Zombies 3 ikon

Stupid Zombies 3

v2.8

Stupid Zombies 3 APK, ( Aptal Zombiler 3) oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen, zombi avlama amacı üzerine kurgulanmış bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacımız, her bölümün başında, bizden etkisiz hale getirmemiz istenilen 3 farklı zombi türünü istenilen sayıda (ekranın üst tarafında örn: 0/10 olarak belirtilen)  etkisiz hale getirmek. Bunu yapabilmek için karakterimizin kullanacağı 3 farklı silah türü de mevcut. 

 

Stupid Zombies 3 oyununda zombileri etkisiz hale getirmek için kullanılan silahlarda alışılagelmişin dışında sektirme yoluyla hedef almak gerekiyor. Play (Oyna) tuşuna dokunduktan sonra oyun başladı anda, ekrana dokunup basılı tutma suretiyle kesik kesik noktalama işaretinin hedef alma aracı olarak kullanıldığını göreceksiniz. Parmağınızı ekran üzerinde hareket ettirerek hedef alacak, mermiyi sektirmek şartıyla tek atışta sayıca birden fazla zombiyi etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. 

 

Bu oyun her ne kadar İngilizce dilinde olsa da oyunu anlamak gayet kolay. Yalnızca Next ve Play butonları ile oynanan bir oyun diyebiliriz. APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek siz de zombi avlamaya başlayabilir, boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirmek üzere değerlendirebilirsiniz. İyi oyunlar. 

Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri Stupid Zombies 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8

GeliştiriciGameResort

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.12.2018 - 21:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme131

Dosya boyutu 41.7 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 9222

Güvenlik seçicileri
Stupid Zombies 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Stupid Zombies 3 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder