Apple Music ikon

Apple Music APK

v3.5.0

iPhone'ların müzik çalar uygulaması Apple Music artık Android telefonlarda da kullanılabilir.


Apple tarafından geliştirilen ve Google Play'de kullanıma sunulan Apple Music hem telefonunuzdaki hem de iTunes arşivindeki milyonlarca şarkıya ulaşmanızı sağlıyor. Android için geliştirilen diğer müzik çalar uygulamaları arasında Apple Music'in en büyük avantajı iTunes arşivine bağlanmanıza izin veriyor olması. Bu sayede telefonunuzdan iTunes'a bağlanarak milyonlarca şarkıyı dinleme ve indirme imkanınız oluyor. Tabii bunun için bir iTunes aboneliğine ihtiyacınız olacak.


Uygulama iPhone müzik çalar uygulamasıyla birebir aynı diyebiliriz. Tasarım özellikleri ve radyo dahil olmak üzere her özellik Apple Music uygulamasında da bulunuyor. Şarkılarınız için çalma listeleri, şarkıcı ve albüm sıralamaları yapabileceğiniz Apple Music APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple Music nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Apple Music APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Apple Music ekran görüntüleri Apple Music ekran görüntüleri Apple Music ekran görüntüleri Apple Music ekran görüntüleri Apple Music ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Apple Music APK yeni güncellemesinde uygulamanın performansı geliştirilmiş.

Artıları

Sade tasarım,

iTunes arşiv desteği,

Belgesel, film ve klip izleyebilme.

Eksileri

iTunes abonelikleri biraz pahalı.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder