GM Müzik ikon

GM Müzik

v1.0.27

General Mobile tarafından resmi olarak geliştirilen GM Müzik çalar uygulaması sade arayüzü ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

 

Uygulamaya ait APK dosyasını indirip kurduktan sonra telefondaki tüm ses dosyaları senkronize ediliyor. Şarklılar için harf sırası, şarkıcı, albüm ve tarz gibi sıralama seçenekleri mevcut. Ayrıca şarkı listeleri ile müziklerinizi istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Uygulama hemen hemen her ses formatını desteklediği için ek bir uygulamaya hiç ihtiyacınız olmuyor.

 

GM Müzik'i diğer müzik çalar uygulamalardan öne çıkaran ise dahili olarak şarkı kesme özelliğine sahip olması. İstediğiniz şarkıyı, müziği veya herhangi bir ses dosyasını GM Müzik ile keserek bildirim, mesaj ve alarm sesi olarak belirleyebilirsiniz. Kestiğiniz kısmın ses kalitesi de oldukça yüksek kaydediliyor.

 

GM Müzik'ten yana bahsedeceğimiz son özellik ise kişiselleştirme seçenekleri. Farklı tarzlarda tasarlanmış 7 arayüz arasından istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. General Mobile tarafından resmi olarak geliştirilen GM Müzik çalar uygulaması tamamen ücretsiz.

 

GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder