GM Müzik ikon

GM Müzik

v1.0.27

General Mobile tarafından resmi olarak geliştirilen GM Müzik çalar uygulaması sade arayüzü ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

 

Uygulamaya ait APK dosyasını indirip kurduktan sonra telefondaki tüm ses dosyaları senkronize ediliyor. Şarklılar için harf sırası, şarkıcı, albüm ve tarz gibi sıralama seçenekleri mevcut. Ayrıca şarkı listeleri ile müziklerinizi istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Uygulama hemen hemen her ses formatını desteklediği için ek bir uygulamaya hiç ihtiyacınız olmuyor.

 

GM Müzik'i diğer müzik çalar uygulamalardan öne çıkaran ise dahili olarak şarkı kesme özelliğine sahip olması. İstediğiniz şarkıyı, müziği veya herhangi bir ses dosyasını GM Müzik ile keserek bildirim, mesaj ve alarm sesi olarak belirleyebilirsiniz. Kestiğiniz kısmın ses kalitesi de oldukça yüksek kaydediliyor.

 

GM Müzik'ten yana bahsedeceğimiz son özellik ise kişiselleştirme seçenekleri. Farklı tarzlarda tasarlanmış 7 arayüz arasından istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. General Mobile tarafından resmi olarak geliştirilen GM Müzik çalar uygulaması tamamen ücretsiz.

 

GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri GM Müzik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.27

GeliştiriciGeneral Mobile Official

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 21:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme497

Dosya boyutu 8.58 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8275

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder