Türkçe Dil: Minecraft PE ikon

Türkçe Dil: Minecraft PE

v1.4

Türkiye'de milyonlarca oyuncusu olmasına rağmen Türkçe dil desteği sunmayan Minecraft Pocket Edition oyununa Türkçe Dil: Minecraft PE yama uygulaması sayesinde Türkçe dil desteği kazandırabilirsiniz.

 

Minecraft Türkçe Yama uygulaması Minecraft Pocket Edition v0.16.0 ve üzeri sürümlerde çalışıyor. Dosyayı indirmeden önce lütfen bu detaya dikkat edin. Eğer oynadığınız Minecraft sürümü güncel değilse Minecraft son sürüm APK yazısını takip ederek indirebilirsiniz.

 

Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit, APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulamaya girerek dil dosyasını kuruyorsunuz; otomatik olarak Minecraft Türkçe'ye dönmüş olacaktır.

Türkçe Dil: Minecraft PE ekran görüntüleri Türkçe Dil: Minecraft PE ekran görüntüleri Türkçe Dil: Minecraft PE ekran görüntüleri

Yorumlar

Türkçe Dil: Minecraft PE için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Türkçe Dil: Minecraft PE v1.4 için
Oyuna şokun beni Ben türküm
Ziyaretçi2 yıl önce Türkçe Dil: Minecraft PE v1.4 için
Şimdi ücretli ben onu merak ediyorum bana soylernisiniz
Ziyaretçi3 yıl önce Türkçe Dil: Minecraft PE v1.4 için
Güzel oluyor
Ziyaretçi3 yıl önce Türkçe Dil: Minecraft PE v1.4 için
Bu minecrafti tam 2,5 yasimdan beri oynuyom
Ziyaretçi4 yıl önce Türkçe Dil: Minecraft PE v1.4 için
Allah sizden rıza olsun Android oyun club dan kaç defa indirdim açılmadı.söylediklerini de ettim.Yine açılmadı.Sizden bir kere indirdim.Açtığım gibi açıldı. Allah dilediğiniz versin?