Legend Online Classic - Türkçe ikon

Legend Online Classic - Türkçe APK

v3.1.0

Legend Online Classic - Türkçe Açıklama

Rol yapma oyunu Legend Online Classic - Türkçe fantastik kurgusuyla sizi başka diyarlara götürüyor.

 

Oyunun hikayesi üstün ve büyülü güçlere sahip gerçek zamanlı savaşlar üzerine kurulu. Legend Online'ın kendine özgü QTE savaş sistemi diğer rol yapma oyunlarına göre oyunu öne çıkarıyor. PvP, Birlik ve Boss savaşlarında diğer oyunculara karşı hem tek başınıza hem de ekip halinde mücadele ediyorsunuz. Savaşmanızdaki tek amacınız ise Legend Online'ın ilahi güce sahip 7 parçasını bir araya getirmek.

 

Legend Online'ın HD kalitedeki grafiklerle geliştirilen epik ve gerçeküstü dünya modellemesi, oyunun zevkini çok ileri bir boyuta taşımış. 100'den fazla bölümde savaşacağınız oyunda karakterleriniz için yüzlerce geliştirme seçeneği bulunuyor. Savaşlardan kazanacağınız para puanlarla bu geliştirmelerin kilidini açıp karakterinizin gücünü arttırabilirsiniz.

Legend Online Classic - Türkçe ekran görüntüleri Legend Online Classic - Türkçe ekran görüntüleri Legend Online Classic - Türkçe ekran görüntüleri

Yorumlar

Legend Online Classic - Türkçe için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Legend Online Classic - Türkçe v3.1.0 için
Oyuna giriş yerinden ilerisi yok bi çözüm bulun lütfen