Cosmic Showdown ikon

Cosmic Showdown APK

v1.0.11

Cosmic Showdown gezegenler arası galaktik savaşlara katılacağınız eğlenceli bir PvP savaşı oyunudur. Gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele edeceğiniz uzay savaşları eğlenceli grafikleri sayesinde sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.

 

Cosmic Showdown'da gerçekleşen savaşlar uzay boşluğunda süzülen bir platform üzerinde ilerliyor. Savaş mekanı uzay olunca, uzay gemisi ve galaktik robotlar oyunun baş kahramanı durumunda. Her oyuncu, oyunun başında ekipmanlarını toplayarak savaşmaya hazır bir şekilde oyuna katılıyor ve savaşlardan kazanacağı ödüllerle tüm ekipmanlarını geliştirebiliyor. Roketler, tüfekler ve ışın silahları da dahil oldukça geniş bir silah envanteri var. Her savaşta rakibinizin askerlerini ve uzay gemisini yok etmek oyundaki temel göreviniz. Özellikle uzay gemisini yok etmek rakibinizi tamamen yendiğiniz anlamına geliyor ve böylece büyük ödüller kazanıyorsunuz.

 

Android ekosisemindeki uzay temalı PvP savaşları içerisinde grafikleri ile öne çıkan Cosmic Showdown tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı oyun kurgusu ile sizi kendisine bağlayacak oyuna ait Cosmic Showdown APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Cosmic Showdown ekran görüntüleri Cosmic Showdown ekran görüntüleri Cosmic Showdown ekran görüntüleri Cosmic Showdown ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder